Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Da li vam je ovo uključeno?
Da,jeste.Što?Sada mi je sve ok...Za sada.
Sutra menjam kameru na S21U zbog problema sa stabilizacijom. 45e za mene neka cene, deo je originalni. Telefon je u garanciji ali ne mogu da čekam i da ga resetujem i podešavam ponovo.. Na žalost.
Kakvih problema sa stabilizacijom imaš?Ja sam na širokougaonoj imao.Instalirao camera assistent podesio tamo nešto za kameru za fokus i od kada sam to uradio nemam problema.
 
Poslednja izmena:
Gubi fokus na 1x. Nije pomogla ni ta app.
 
Da li vam je grafik potrosnje baterije od zadnjeg punjenja tacan? Prikazuje 64% potrosnje, preostalo je 32% baterije.
 
Max75@, pitam da znam da li je potrebno da bude uključeno ili ne?
Šta da li treba da bude ukljuceno?
Max75@, pitam da znam da li je potrebno da bude uključeno ili Camera assiistant?Meni se danas opet na širokougaonoj muti slika.Zar je moguce da ima toliko felericnih modela sa kamerama ili su upropastili apdejtom?
Gubi fokus na 1x. Nije pomogla ni ta app.
Meni se opet gubi fokus na širokougaonoj.Malo udarim sa strane mob lagano i vrati se u normalu.🤷
 
To je mehanički kvar i aplikacije ne mogu da pomognu.
 
Da, moraju da se zamene moduli kamere. Mene košta 45e jer su mi to prijatelji koji drže servis, ovako je 60-70e.
 
Da, tri valjda.
 
Da li je nekome stigao novi apdejt?Zna li se kada se dobija taj 6.1?
 
Pre će dobiti A54 nago S21 serija ... Što je žalosno , ali to je Samsung 🫤
 
Posle dva neuspešna pokušaja zamene kamera zbog problema sa fokusom, naručio sam original iz Samsunga. Svaka koju smo stavili je ima neki feler. Telefon više nije nevin :)

45e je bio modul sa starog telefona
75e je nov oridjidji.
 
Jel ima neko problem sa yt? Kad god pustim neki klip, iskljuci se osvetljenje. Azuriran mi je i telefon i yt.
 
Jok.
 
Posle dva neuspešna pokušaja zamene kamera zbog problema sa fokusom, naručio sam original iz Samsunga. Svaka koju smo stavili je ima neki feler. Telefon više nije nevin :)

45e je bio modul sa starog telefona
75e je nov oridjidji.
Šta si uradio sa kamerama?Jel su zamenjene?
 
Jeste. Original iz Promobija. Nije bilo drugog resenja.
 
Zna li neko da li G998U ima Band 20? To je valjda model za USA..
 
Nazad
Vrh Dno