Šta je novo?

Samsung Galaxy S WiFi 5.0

Odakle ti ta cena?
Mislim da je note prava stvar, veci ekran,rezolucija, procesor, kamera, itd. i ima 3g sto me onda resava pitanja mobilnog telefona.
 
Za dlaku veci od telefona, a telefon nije ? :trust:
 
Kristijan vise nema P1010.Zvao sam ga juce jer sam ga nasao na nekom drugom oglasu.Bilo mi je povoljno pa sam hteo da vidim u cemu je kvaka.Naime lik je iz Sente i ide stalno za Madjarsku i tamo uzima tablete.Verovatno radi tako sto na granici uzme povracaj PDV-a pa ako ima dosta stvari onda ima ok zaradu.

Kako mi je on rekao vise nema P1010 nigde da se uzme jer sad izlazi novi galaxy tab(o kome je vec bilo reci ovde) i vise se P1010 ne moze uzeti.Kaze da i P1000 uskoro nece moci da se uzme.Uredjaj ima Madjarsku garanciju od 12 meseci a ako crkne tablet on ga nosi tamo i dobijate novi ili servisiran.

Pitao sam ga i dal ima jos nesto zanimljivo i kaze da ima transformer bez dock-a za 350 evra(sto nije losa cena jer kod nas je min 380 evra).Preko telefona deluje mi kao OK igrac.Taj oglas je od pre mesec dana pa zato sad nema jer je tada imao.Ja kontam da kad odlucim da kupim tablet da ga cimnem da vidim dal ima to sto ja ocu povoljnije nego kod nas.A i mozda kod njih pre dodje lenovo A1 pa nije lose pitati :)
 
Nazad
Vrh Dno