Šta je novo?

Samsung Galaxy J3/J5/J7 Pro (2017)

Hvala, pogledaću. U suštini, meni bi trebala mogućnost samo za instalaciju te igre i vratio bih kako i jeste :)
 
Poslednja izmena:
Stigao Android 9 i za J3 2017. Ima ga tasta. Znaci nisam mogao da verujem. Dosla zena da me pita da li da instalira. Ja u soku. Skoro ceo giga update. Telefon je stigao sa 7-icom a dogurao do 9-tke. Sta sad ima da kazu svi oni koji pljuju Samsung kako samo premium modeli dobijaju nove verzije androida:) Najbolje od svega, sto fon i posle 2 godine radi ko sat.

Najludje od svega sto A 2017 serija izgleda da nece dobiti Android 9.
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, godinu dana im je trebalo. Sad je izasla 10-ka, on yek dobina 9, to i nije za neku pohvalu. Ja ne bih azurirao, samo ce ga unistiti dodatno.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nema veze. Ja tasti kad sam uzeo fon, nisam ocekivao ni jedan update androida. Kad ono dva. A kad dodam da sve aplikacije jos uvek rade na Androidu 5, ne sumnjam da ce joj fon izgurati jos 2 godine koriscenja. Samo cu, tada, mozda zameniti Facebook i Messenger sa lite ekvivalentima.
 
Poslednja izmena:
Nema logike da urnisu fon sem ako se ne izdvaja po nekoj stavci posebno i to smeta dalju prodaju nekog drugog modela. Recimo, najbolji mid range kod samsunga je svojevremeno bio A5 2016 koji je imao kameru skoro u rangu S6. Po pojavi S7, izlazi patch za A5 2016 koji mu urnise kameru. To je bio jedini (uz A7 2016) fon iz A serije koji je imao OIS. A seriji je posle toga skinut OIS iz specifikacija. Zbog toga sam i prodao A5 2016.

Srecom, J3 2017 nema nista posebno po cemu bi se isticao, tako da sumnjam da ce da ga urnisu. Fon je low low budget tako da ako su se potrudili da naprave Android 9 za njega, on moze samo da ga ubrza.
 
Meni je stigao update na dva Samsunga J7 serije 2016 i 2017 i oba posle updejta drže bolje bateriju,pogotovo J7 2017.
Nikakve problem u radu nisam zapazio,čak šta više bolje rade sada nego ranije.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zna li neko koliko bi mogla da košta zamena baterije za Samsung J7 2017 i gde? Telefon je ispravan, radi, ali baterija slabo drži.
 
Jel menjao neko displej i tač s ovim kineskim sa alija, imam dva j5, 2016 i 2017 pa bi probao da naručim otud, ima ih od 12-15e komad.....?

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno