Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

aaa :D ok reko gde da stanem u red :D
 
Možda se čeka A53 da dođu slušalice 🤣
 
jel mu pala cena nesto? koliko vidim na oglasima za 256gb model sada ga ima za 315 evra, a bio je 335
 
I mene zanima od koga ljudi ovde uglavnom kupuju Samsung telefone, brat bi da pazari jedan A52 takodje.., ali mu preskupo u ovlascenoj pa bi preko KP. Ja sam telefone uzimao do sada preko firme u ovlascenoj prodaji pa bukvalno nemam iskustva sa oglasima i slicno.
 
Ažuriranje prošlo glatko, par reči o samom telefonu, nakon nekoliko dana od kupovine sad već mogu reći da fenomenalan je i za svaku pohvalu. Neopravdano sam imao sumnje da li će mi biti potaman kad ono prijatno sam iznenađen ovim telefonom. Sad sa sigurnošću mogu reći da se nisam ni malo pokajao što sam posle nekoliko godina se vratio Samsungu. Jednostavno nema se šta zameriti...
 
Kakvo je stanje s baterijom kod A52, jel bar iole moze prici A72?
 
Kakvo je stanje s baterijom kod A52, jel bar iole moze prici A72?
Neznam za a72 ali ja sam odusevljen baterijom ....mislio sam da priče o tom da mob uči navike korisnika i optimizuje bateriju samo priča za naivne ali zaista sad posle mesec dana za istu minutazu korištenja manje troši energije .. ko neigra po pet sati igre ladno dva dana bez punje ja
 
Uzeo danas za suprugu A52 u plavoj boji. Jos ga nisam ni upalio, al na prvi pogled jako lepo uradjen, nista ne zaostaje za mojim s21 (sto se tice izrade) , cak sta vise poledjina bas prijatna na dodir, ne daje taj utisak kao s21 da ce da isklizne iz ruke.
 
Sta se desava sa updejtom za telefone sa mts mreze? Jos ga nema, jel postoji neka fora?
 
Izvinjavam se, nisam znao da je to zabranjeno pitati. Znam da ne stizu svi updejti za telefone iz iste serije u isto vreme, a cini mi se da je pre bila fora na nekim telefonima da se promeni region pa da pre stizu updejti, zato sam i pitao.
 
Da se zapljunem, uzeo juče za lepšu polovinu, prvi Samsung posle nekih 6-7god i Note 4 u našoj kući. Prvi pik je bio Mi 11 lite, ali je otpao zbog problema sa ekranom.

Izuzetno lepo zaokružen telefon, verujem da će biti najprodavaniji Android ove godine, za ovo kratko vreme kod nas stvarno mu nisam našao neku manu u odnosu na novac koji je plaćen. Čak mi se i softver svideo u odnosu na miui
 
Jos uvek nista od majskog update, a procitao sam da je vec krenuo junski u nekim drzavama
 
Sad sam povezao telefon sa racunarom i preko smart switch-a sam ga updejtovao na junski update
 
Što je bitan junski apdejt?
 
I ja sam morao preko Smart Switch-a jer je poceo da mi izbacuje neku notifikaciju o dostignutom limitu, na koju se par ljudi ovde zalilo, a zatim kad sam proguglao video da ima jos podosta korisnika na drugim mestima sa istim problemom.

Tako da mi je ujedno ovo i prva veca zamerka u korisnickom iskustvu... Nisam skontao o cemu se tacno radi ali bezveze ako moram telefon da azuriram spajanjem preko racunara.
 
može mala pomoć, kako da podesim da Google discover ima search bar iznad vremenske prognoze i aktuelnih vesti, da li je to uopšte moguće. Imam dve mogućnosti ili da koristim Google discover ili Samsung free da budu desno od glavnog ekrana ali ni u jednoj varijanti nema search bar-a. U samoj google aplikaciji kada je pokrenem iznad vremenske prognoze stoji search bar ali ne i u google discoveru kontam da su to dve iste aplikacije, tj obe imaju vremensku prognozu i aktuelne vesti ali se razlikuju u tome što google discover nema i google pretraživač. Ne bih da mi taj serach bar stoji na glavnom ekranu iznad aplikacija.
 
Uzeh prekljuce 4g (6/128) verziju, telefon radi super i prvi utisci odlicni....Prešao sam sa Xiaomi MiNote10Lite koji je isto odličan, ali sam godinama na Miui-u pa sam hteo da promenim...
 
Nije savrsen,ali ovo je srednja klasa i po meni najbolja srednja klasa generalno
Gluposti koje se srecu na Xiaomi modelima nema,softver mu je sjajan,kao i hardverski deo telefona,sve upakovano da radi odlicno
Nisi pogresio sigurno,videces i sam
 
Kako na A52 radi proximity sensor? Pitam jer na A51 koji imam, katastrofa je. Stalno se ekran uključuje dok razgovaram i redovno obrazom pritisnem deo da stavim sagovornika na hold.
 
Za 3 meseca koriscenja, bez problema sa senzorom.
 
Devojka koristi od kako je izašao, nema problema.
 
@stevan10 mozes li da izneses neke utiske posle nekoliko dana koriscenja? Kakva je kamera u odnosu na mi nite 10 lite koji i ja koristim.
Jedino sto me jos drži na xiaomi-ju jeste IC port i korišćenje telefona umesto daljinca za tv i klima uredjaje :)
 
Može li da izdrži bez punjenja 2 dana, sa nekih 7-8 sati SoT-a? I ja sam navikao na IC na Šaomiju, ali preboleću valjda nekako. I može li se instalirati neka apk za snimanje razgovora? Ovo mi je baš bitno zbog posla.
 
Nazad
Vrh Dno