Goxy
Čuven
- Učlanjen(a)
- 06.03.2002
- Poruke
- 3,960
- Poena
- 710
Posedujem doticni monitor i imam jedno mozda glupo pitanje ali ipak da pitam. Neki dan dok sam malo zagledao povrsinu ekrana dok je bio ugasen uocio sam nesto malo ispod sredine ekrana (kao da je zagrebano) ravnu liniju kao da je povucena lenjirom i koja je duga ok 5cm i spusta se ka dnu ekrana skoro pod pravim uglom. Posto kad sam ga kupio toga nije bilo jer sam ga doktorski pregledao a kompjuter koristim ja i samo ja i otkako sam ga kupio a to je bilo pre oko 3 meseca ekran nisam takao interesuje me pre svega od ljudi koji imaju ili su imali iskustva sa ovim monitorom da li je po defaultu kod svakog tako ili mi je neko namerno od ukucana dirao moniter sarafcigerom.
Unapred hvala
Unapred hvala