Šta je novo?

Samsung 957 dfx?

  • Začetnik teme Začetnik teme SQuID
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

SQuID

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2003
Poruke
129
Poena
619
kako bi ste ga rangirali medju ostalim crt monitorima?
 
757dfx

ja imam ovaj model vec dve godine i zaista sam zadovoljan. Ne vidim zasto bi veca varijanta bila losija. Inace drzim ga na 1280x1024 na 85Hz bez problema
 
Ja ga imam (957DF). Osrednji monitor. Drzim 1280x960 @ 85 Hz i slika je OK.
 
ja ga drzim na 1152 x 864 na 100 hz uz pomoc reforce programa za podesavanje refresh rate-a i brooka dobro radi (nije mutna slika, sve ok 🙂 )
 
Nazad
Vrh Dno