Šta je novo?

Samsung 206BW problem

Starter21

Slavan
Učlanjen(a)
27.09.2005
Poruke
570
Poena
330
pozdrav

na ekranu se jasno primecuju 3x2 svetle vertikalne linije, na pravilnim razmacima. da je problem definitivno u monitoru, govori i to da se linije vide i kada se monitor prikljuci na bilo koji drugi pc, dok ih na mom kompu nema sa drugim monitorom. menjao sam kabl, probao i sa drugim grafama, ali problem uvek postoji.

da li je neko imao slicno iskustvo ili ima znanja da mi ukaze na uzrok ove "misterije"?

hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Nemoj da lupaš glavu i sam rešavaš "misteriju" već ako imaš garanciju pravac tamo gde si ga uzeo
 
Nemoj da lupaš glavu i sam rešavaš "misteriju" već ako imaš garanciju pravac tamo gde si ga uzeo

prijatelju, hvala na ovom, verujem, dobronamernom savetu. istu ideju imao sam pre nego sto sam se ovde oglasio, ali...

monitor je kupljen u ovlascenoj prodavnici erc-a u kg-u, ali je ona od pre nekog vremena zatvorena. "razgranata" servisna mreza iste firme svodi se na samo jedan servis - beogradski. kada sam ih kontaktirao imali su dva predloga - da dodjem u bg i donesem monitor licno ili da ga (na moju odgovornost) saljem postom.

naravno, nisu propustili priliku da me posavetuju kako kvar zapravo ne lezi u monitoru, vec da ja imam problem sa grafom, mb-om, ram-om ili mozda sa culom vida i da zapravo linije verovatno uopste i ne postoje.

eto, zato bi mi iskustvo nekog sapatnika, koji je imao isti ili slican problem dosta pomoglo. o nekom ozbiljnijem poznavaocu tft-a (serviseru mozda) da i ne pricam...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno