drjackyll Čuven Učlanjen(a) 30.01.2002 Poruke 714 Poena 630 16.05.2002 #1 Nadam se da ovo vec nije postavljeno negde!
OP OP drjackyll Čuven Učlanjen(a) 30.01.2002 Poruke 714 Poena 630 17.05.2002 #3 magick je napisao(la): Nažalost lažnjak. Kliknite za proširenje... Ako je tako, zao mi je, imao sam najbolje namere!😉
magick je napisao(la): Nažalost lažnjak. Kliknite za proširenje... Ako je tako, zao mi je, imao sam najbolje namere!😉
magick Čuven VIP član Učlanjen(a) 12.01.2001 Poruke 5,202 Poena 770 17.05.2002 #4 drjackyll je napisao(la): Ako je tako, zao mi je, imao sam najbolje namere!😉 Kliknite za proširenje... Jaaaaao!!! boom Hrkljuš! Hrkljuš! Do mene!!! Nije lažnjak, to je prava Parhelia. Pobrkao sam sliku sa jednom ranijom fotomontažom. Hvala! 🙂 :wave;
drjackyll je napisao(la): Ako je tako, zao mi je, imao sam najbolje namere!😉 Kliknite za proširenje... Jaaaaao!!! boom Hrkljuš! Hrkljuš! Do mene!!! Nije lažnjak, to je prava Parhelia. Pobrkao sam sliku sa jednom ranijom fotomontažom. Hvala! 🙂 :wave;