Šta je novo?

Sam svoj Dzordz Lukas

  • Začetnik teme Začetnik teme Nedjo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Ja vec imam taj film decko... vec nekih mesec dana... Qt format... nije neki kvalitet..

BTW narezao sam ti jos pre dva dana ono sve.... 12xxx i LOTR... 🙂
 
byMaX je napisao(la):
Ja vec imam taj film decko... vec nekih mesec dana... Qt format... nije neki kvalitet..

BTW narezao sam ti jos pre dva dana ono sve.... 12xxx i LOTR... 🙂
Max you're the man (D)
Cujemo se/vidimo se.
 
Nazad
Vrh Dno