Šta je novo?

sajtovi

gillonio

Cenjen
Učlanjen(a)
21.10.2011
Poruke
458
Poena
170
Iz prakticnih razloga(citaj cena) mi je u interesu da na svom racunaru u Beogradu otvorim americku verziju sajta tommy hilfigera. Medjutim meni ni jedan web pretrazivac to ne dozvoljava vec mi uvek otvara evropsku tacnije mislim da je to global verzija, gde su cene u evrima i daleko vise, plus sto je sajt nepregledan bla bla. Ima li sanse da nekako to uradim sa svog racunara ili moram da idem u usa da bih otvorio usa verziju sajta. Hvala,
 
Koristi tunnel bear.
 
Nazad
Vrh Dno