Šta je novo?

sa VHS na DVD

  • Začetnik teme Začetnik teme fimpak
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
uredjaj u smislu tv tuner? kartica za montazu? standalone DVD recorder?
 
imas u Metro-u. ne znam da li imas karticu da kupujes tamo, ali dosta ljudi ima pa ne bi trebalo da bude problem da nabavis.

ja sam video Samsung, LG i nekeparke tipa WEG i tako to... Kostaju oko 12.000 din, ali me ne drzi za rec!
 
Filo je napisao(la):
uredjaj u smislu tv tuner? kartica za montazu? standalone DVD recorder?
Filo, ili FILE *na grckom(prijatelju), mi iz KV a bi rekli BATE, hvala ti na pisanju.
Ja bih zapravo da nabavim DVD recorder koji mogu da prikacim i na Ltop koji nema DVD pisac, a i da ujedno prebacim sa VHS kaseta na DVD. Pa ne ynam da li to moze biti jedan uredjaj.
 
onda ova treca varijanta
za nju ti ne treba kompjuter uopste
 
Nazad
Vrh Dno