Šta je novo?

Ručni usisivač za kuću

Na startu punjenja (12h predviđeno za prvo) je treptala crvena lampica, a posle samo tri sata sija zelena lampica konstantno?
Da li to znači da je već pun, i ako je tako - onda mu ovo nije prvi punjenje?🙂
 
Opušteno, to je normalno, drži ga 12 h prvi put prema uputstvu. Posle dok ne pozeleni. Baterija još nije formirana, a i dolazi delimično napunjena.
 
Pitanje za vlasnike Xiaomi Mi vacuum cleaner Mini usisivača: da li je adekvatan za usisavanje kompjuterskog kućišta?
 
Komp kućište se bolje očisti izduvavanjem nego usisavanjem imo.
 
Hvala, pretpostavio sam pa zato i pitam da li ima smisla neka ovakva sprava za te potrebe.
 
Pokrenuh temu, ali ručni usisivač ne kupih sve do danas,( tj. juče jer pišem posle ponoći).
Prethodno sam gledao usisivače u radnji i isprobao cug na par njih i nije mi se dopala ponuda jer su jeftini bili dosta salog usisa, a za bolje nije mi se davalo para.
Videh pre par dana u Lidl katalogu da će ih biti po ceni od 2500 din. Kupio sam i malo ga isprobao i čini mi se da ima sasvim zafovoljavajuci cug, očigkedno bolji od ovim jeftinjih po radnjama. Videćemo da li valja ali za te pare i da se ispalim nije strašno.
 

Prilozi

  • Rucni usisivaciy Lidla (2).jpg
    Rucni usisivaciy Lidla (2).jpg
    182.4 KB · Pregleda: 45
  • Like
Reagovanja: M J
Uzeo sam Vox SL212 i imam problem posle mesec i po dana koriscenja baterija traje samo par minuta , da li mogu da reklamiram a inace krsina je rucni usisivac jedva uvlaci vazduh , vakum je katastrofa.
 
Reklamiraj ali traži nov. Ne znam da li možeš da vratiš novac sada, ali ja se dvoumim između Karcher CVH2 i Gorenje MVC72FW.
 
Uzeh juče Karcher CVH2. Šta znam, usisava mrvice, nije loš za taj quick clean deo, ali naravno cena nikako ne može biti 8k koliko sam ga platio na popustu.
 
Sta ovih dana ima da valja od ovih rucnih usisivaca?
I meni treba jedan za malo usisavanje kola...
Nista posebno vec da stvarno radi, usisava, LI-ion baterija, sto vise V i veci filter kao i posuda su pozeljni

O rucnom usisivacu iz Lidla kad govorite onda mislite na ovaj Silvercrest SAS 7.4 LI D3?
Evo ga na popustu do 25.10.2013.
 
Poslednja izmena:
Za kola Michelin usisivač je zakon. Nema bateriju, na upaljač se priključuje, vuče ko blesav, ima hepa filter da ne razbacuje prašinu svuda okolo... Ja prezadovoljan. Trenutno ima i na dobrom popustu da se nađe.
 
Kad smo već kod tog mališe, da li ga je neko koristio možda kao ususivač za auto? Da li bi bio upotrebljiv u tu svrhu?
 
Nazad
Vrh Dno