ROG STRIX Z390-F GAMING mrezna kartica

zeljkoz

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
18.10.2005
Poena
18
Proveri da nemaš neki software za gaming "optimizaciju", da on ne brlja. Svakako bi proba sa nekog live linuxa olakšala dijagnostiku :)

deks007

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poena
18
nabacivao sam na USB linux ali stalno mi izbacuje neku gresku i ne mogu da ga pokrenem .. ako ima neko iz Novog Sada a bio bi rad da pomogne neka mi se javi preko konverzacije ... ploca je inace u garanciji e sad kako to kod nas ide ....

deks007

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poena
18
mislim da je resen problem , banalna stvar je bila u pitanju ali tesko je dati savet kada se ne vidi problem uzivo ..... ova ploca ima program GameFirstV i tu ima podesenja Auto , Smart Auto i Manual po difoltu verovatno stavlja na manuel (mada me cudi mislim da treba na auto pa ti menjaj) i kada sam stavio na auto sve normalno ..... hvala vam svima koji ste se ukljucili u ovu temu .....
ranije sam imao net 20/5 pa nisam ni obracao paznju iskren da budem mozda sam i ja to menjao ne secam se ..

Poslednja izmena:

dzonihsv

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
18.11.2007
Poena
113
To MSI sa Dragon Centrom radi stalno - taj isti problem. Bukvalno su svi do jednog zeznuli te programe za "kontrolu ploče" i više štete nego koristi donose.

deks007

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poena
18
To MSI sa Dragon Centrom radi stalno - taj isti problem. Bukvalno su svi do jednog zeznuli te programe za "kontrolu ploče" i više štete nego koristi donose.
Znas kako je mozda neko iskusniji da je imao ovaj problem bi ga brzo resio kada bi sedeo za kompom i cackao , ovako je bilo jel ovo ili ono , konfuzija , ali ipak se resilo .. neka mi ucesnici ne zamere ali eto i nauci se nesto ..

Vrh Dno