Šta je novo?

ROG STRIX Z390-F GAMING mrezna kartica

Proveri da nemaš neki software za gaming "optimizaciju", da on ne brlja. Svakako bi proba sa nekog live linuxa olakšala dijagnostiku :)
 
nabacivao sam na USB linux ali stalno mi izbacuje neku gresku i ne mogu da ga pokrenem .. ako ima neko iz Novog Sada a bio bi rad da pomogne neka mi se javi preko konverzacije ... ploca je inace u garanciji e sad kako to kod nas ide ....
 
mislim da je resen problem , banalna stvar je bila u pitanju ali tesko je dati savet kada se ne vidi problem uzivo ..... ova ploca ima program GameFirstV i tu ima podesenja Auto , Smart Auto i Manual po difoltu verovatno stavlja na manuel (mada me cudi mislim da treba na auto pa ti menjaj) i kada sam stavio na auto sve normalno ..... hvala vam svima koji ste se ukljucili u ovu temu .....
ranije sam imao net 20/5 pa nisam ni obracao paznju iskren da budem mozda sam i ja to menjao ne secam se ..
 
Poslednja izmena:
To MSI sa Dragon Centrom radi stalno - taj isti problem. Bukvalno su svi do jednog zeznuli te programe za "kontrolu ploče" i više štete nego koristi donose.
 
To MSI sa Dragon Centrom radi stalno - taj isti problem. Bukvalno su svi do jednog zeznuli te programe za "kontrolu ploče" i više štete nego koristi donose.
Znas kako je mozda neko iskusniji da je imao ovaj problem bi ga brzo resio kada bi sedeo za kompom i cackao , ovako je bilo jel ovo ili ono , konfuzija , ali ipak se resilo .. neka mi ucesnici ne zamere ali eto i nauci se nesto ..
 
Nazad
Vrh Dno