Imam sledeci problem: u poslednje vreme dolazi mi do resetovanja racunara i to obicno pri otvaranju nekog foldera u WinExploreru ili WinCommanderu. Koristim Win2k.
Prvo sam pretpostavljao da je Win u pitanju pa sam formatirao C
particiju diska i instalirao novi Win2k, ali i posle toga javlja se isto. Imace imam HDD Maxtor 20GB, 7200rpm, koji sam izdelio sa PartitionMagic7 na 3 particije.
Da li je možda u pitanju PM? Da li neko ima slican problem?
🙁
Prvo sam pretpostavljao da je Win u pitanju pa sam formatirao C
particiju diska i instalirao novi Win2k, ali i posle toga javlja se isto. Imace imam HDD Maxtor 20GB, 7200rpm, koji sam izdelio sa PartitionMagic7 na 3 particije.
Da li je možda u pitanju PM? Da li neko ima slican problem?
🙁