Šta je novo?

[Reseno] Problem sa 3G Telenor

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zuba1970

Znamenit
Učlanjen(a)
08.12.2011
Poruke
2,594
Poena
1,465
Moja oprema  
Mobilni telefon
iPhone 13 Mini
Pristup internetu
  1. Optički internet
Imam problem sa Telenor 3G mrezom. Pocelo je od subote 4.6.2016. Dolazi do prekida i jednostavno nemam odredjeni vremenski period 3G mrezu pa se onda pojavi. Imam iP6s i kad odem na celular data i aktiviram mobilni net jednostavno u gornjem uglu nema oznake 3G. Zvao sam tehnicku podrsku i menjao sam u celular data network neke stvari. Bilo je malo poboljsanja taj dan pa u nedelju opet isto ima pa nema 3G. U poslovnici Telenora u Delta S. su mi obrisali ono sto je pisalo APN i Username. Radilo i opet danas popodne gubio 3G signal. Doduse bio sam u Zvezdanom Gaju a tamo blizu na zvezdari stanuje kolega koji inace ima problem sa signalom Telenora pa sam pomislio da nije do toga. Sad dok pisem kad ukljicim celular data imam 3G. Jednostavno mi nista nije jasno. Da li mozda da menjam karticu u telefonu?
Inace celular data ukljucujem (mobilni net) koristim iskljucivo kad sam napolju tipa GSP i sl.
 
Poslednja izmena:
Probaj sa drugim telefonom, ako se dešava isto uzmi drugu karticu..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Jedino tu mikro sim karticu da stavim sa onom plastikom iz koje je izvadjena u moj prethodni telefon Nokia C5 pa da onda vidim.
 
Samo da javim da je bilo do podesavanja mada sam ipak promenio karticu. Sad je sve ok.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno