Šta je novo?

Reklame i virusi za android

DonZbiki

Poštovan
Učlanjen(a)
03.10.2015
Poruke
240
Poena
69
Koristim galaxy j7 2016 i desava mi se kada se konektujem na net, wifi ili mobilni podaci, izbacuje mi cesto neke reklame, nije tako bilo ranije ne znam sta je razlog. Malo prodje pa mi izbaci neku reklamu, a nije bilo tako ranije kada sam isao na facebook ili blic, sada se to cesce desava sta god radio na telefonu dok sam prikljucen na net izbacuje te reklame. Ne utice na perfomanse ali iritira. Postoji li neki nacin da to resim, neka aplikacija?
 
AdGuard za nerutovane, AdAway za rutovane telefone

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
ni adguard ni adaway ne blokiraju one reklame kad krene da ti vibrira telefon i izbacuje da imas virus satro... to me mnogo nervira.
provereno na vise od 5 telefona.
 
Nee, na njima nema niceg, sve resava adaway :D

Izbacuje meni najvise tamo gde skidam krekovane apk-ove. Dok kevi izbacuje nekada kada nasedne na clickbait na fejsu (recepti,vesti itd).
Ne znam kako je moguce i to blokirati.
 
Problem je bio u jednom krekovanoj aplikaciji, kada sam izbrisao sve je ok. Uglavnom su mi sve krekovane, ali eto ova je pravila problem. Hvala svima :)
 
Prilično je jednostavno modifikovati apk i ubaciti dodatni deo aplikacije koji izbacuje reklame ili krade podatke sa telefona. Nemojte koristiti krekovane aplikacije, nikad se ne zna šta može da se tu ugura.
Npr... App može da rootuje telefon i da instalira nešto u system i da posle toga ni factory reset ne pomaže. Jedini lek je flashovanje stock firmwarea.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nadovezao bih se u ovoj temi u vezi jednog problema, kada u browseru neki sajt izbaci poruku da li zelimo da primamo obavestenja sa tog sajta (najcesce su to tabloidi) i kada se slucajno prihvati, gde se nalazi i kako da se odblokira to isto?
 
Možeš i da klikneš na ikonicu onog katanca gde se upisuje adresa sajta, i tu odmah imaš detalje sajta i dozvole, pa samo ukineš notifikacije.
 
Nazad
Vrh Dno