Reklamacije,servis -Pitanja i odgovori.

Scyter

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.06.2010
Poena
18
Potreban mi je ventilator za Cosmos II Aniversary kuciste. U pitanju je 20-ica koja ide uz kuciste, pa bih zeleo da ugradim jos jednu, ali ne mogu nigde da je nadjem kod nas.

Evo i tacne oznake: DF2003012SELN

20190624_172404.jpg

Scyter

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
12.06.2010
Poena
18
Porucen direktno preko Webshopa, sa postarinom mu dodje oko 2500 dinara, sto je ok.

Hvala Cooler Master podrsci na brzom odgovoru.

LindaPusty

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.08.2019
Poena
0
Reklamacijeservis Pitanja i odgovori

Taman napišem dugi post, i slučajno zatvorim tab. Dakle sada ću nešto kraće. Postoje 2 vrste teorija, jedna govori da se Zemljin radijus povećava starija teorija, gotovo u potpunosti odbačena, dok druga, teorija tektonskih ploča, govori da je Zemljin radijus približno konstantan. Ova teorija je puno prihvaćenija. Stvar je takva da je udruga znanstvenika teoriju o širenju Zemlje gotovo u potpunosti odbacila. Još nešto, ne zna se niti može empirijski dokazati koliki je bio radijus prije 400 mil godina.

;-)

trolmcclure

Flash Drive
Učlanjen(a)
20.08.2013
Poena
0
Pozdrav, prvo da pohvalim uopšte ideju da imate tehničku podršku na ovaj način.

Posedujem kućište CM Storm Trooper, iz neke 2011, možda 2012. godine. Kućište je izdržalo sve i svašta, ali još uvek mrda :) Znam da kućište više nije u prodaji, kao ni Stryker, ali sam hteo da vidim da li je moguće da se nabave određeni rezervni delovi:

1) filteri sa mrežicom za prednju masku https://www.cmstore.eu/spare-parts/trooper-stryker-5-25-mesh/. Na CM sajtu piše da su rasprodati, meni bi trebalo najmanje 3.
2) Stranica od kaljenog stakla za levu stranicu, pošto je moje kućište prva verzija, koja nema ni providnu stranicu, već čeličnu po celoj površini.
3) Takođe, i najmanje bitno, pitanje je i za kontrolnu tablu https://www.cmstore.eu/spare-parts/trooper-se-stryker-se-control-panel/, pošto 3 USB priključka ne rade, ali bez ovoga mogu da preživim :)

I na kraju, nešto što i nije rezervni deo, nego dodatna komponenta: CM vertikalni držač za GPU kod nas, bez x16 ekstendera, mada može i verzija sa kablom, u zavisnosti od cene: https://www.cmstore.eu/case/vertical-graphic-card-holder/

Naravno, bio bih spreman da platim za ove rezervne delove.

Hvala unapred na odgovoru i pozdrav!

matke84

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.01.2014
Poena
18
Stvarno sam malo razocarao u Cooler Master proizvode i ako sam fan istih. Pre vanrednog stanja sam pazario Cooler Master tastaturu i misa. Uzeo sam MK110 tastaturu i misa CM110. Prvo sam imao nekih cudnih problema sa tastaturom da kad se promeni na neku boju koja nije default ljubicasta da levi deo tatstature ne radi. To sam nekako resio ali sad sam provalio da imam problem sa levim tasterom misa koji ima problem duplog klika. Testirao sam misa sa vise programa za tu svrhu i definitivno ima problem sa mikroprekidacem. Bio mi je odmah cudan i suvise glasan zvuk levog tastera ali rekoh mozda tako treba. Znam da imam garanciju ali ako nesto ne podnosim to je da novu stvar saljem odmah na servis a pogotovo sad kad je situacja ovakva kakva jeste a mis mi je neophodan za rad od kuce a pride i prodavnica i servis su mi sada ne dostupni kada nema gradskog prevoza.

Sale

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.01.2002
Poena
38
Imam problem sa tastaturom CM Storm Rapid I. Odjednom je počela da baguje, taster N više ne svetli i pritiskom na bilo koji taster izbacuje red istovetnih slova (npr. umesto a dobijam aaaaaaaaaaaaaaaaaa...). Da li je moguć servis i kome da se javim?

Pokušao sam da je povežem preko drugog USB kabla ali nisam rešio problem. Znači nije do kabla :)

Poslednja izmena:

Sale

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.01.2002
Poena
38
Da li je realno da Cooler Master nema ovlašćeni servis?! Kupiš tastaturu vrednosti veš mašine i baciš je posle par meseci rada... Sramota... Bavim se komercijalom 18 godina, ni u jednoj firmi nismo prodavali mačku u džaku nego smo preuzimali odgovornost za ono što prodajemo, pa makar i na našu štetu. Od sad ni ventilatore ne kupujem kod vas.

CountMike

Old but gold
Učlanjen(a)
01.07.2012
Poena
113
Gde si je kupio ? Prodavci su zaduženi za servis.

Sale

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.01.2002
Poena
38
Istekla je garancija. Znači možeš da koristiš 2 godine i zdravo...

CountMike

Old but gold
Učlanjen(a)
01.07.2012
Poena
113
Pa ti reče "par meseci", nema veze contaktiraj radnju u kojo si kupio, kome bi oni slali dok je pod garancijom ?

Vrh Dno