Šta je novo?

Reinstalacija PDA uredjaja

marinko98

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2005
Poruke
4,779
Poena
545
Nabavio sam veoma povoljno Qtek 9000 ili i-mate Jas/Jar, ali op. sistem (software)je na nemackom jeziku, hteo bih da stavim verziju na engleskom da li neko zna gde moze da se nadje cd sa engl. verzijom, i na koji nacin bi to trbalo da se odradi.
 
vrlo tesko, na oficijelan nacin nikako. Jednostavno ne mozes da kupis CD sa operativnim sistemom, jer se operativni sistem isporucuej u ROM memoriji uredjaja, kao kod mobilnih telefona i ne postoji CD sa OS-om
jedino ti preostaje da flesujes ROM
Detaljno pogledaj http://www.xda-developers.com/ mozda nadjes resenje za tvoj problem, ali vodi racuna da rizik uvek postoji
 
Mali Off-topic. Da li je moguce bez posledica flesnuti T-Mobile MDA (a.k.a. Qtek 9100) na novu verziju ROM-a. Konkretno, verzija ROM-a na uredjaju je 1.8.10.2, a zadnja verzija na site-u je 2.26.10.2 i preporucena je svima za instalaciju. E sad, ovaj MDA je sa T-Mobile mreze i unlock-ovan je. Ima li sanse da se od update-a ROM-a lockuje/zablokira? Neko iskustvo?
 
slobodno mozes da stavis bilo koji rom na taj uredjaj jer je sve to HTC firma i pasuju svi romovi za odredjeni uredjaj ne znam tacan naziv Qtek 9100, ja recimno imam Qtek S110 ili HTC Magician imao sam t-mobile rom a sad sam stavio qtekov
 
slobodno mozes da stavis bilo koji rom na taj uredjaj jer je sve to HTC firma i pasuju svi romovi za odredjeni uredjaj ne znam tacan naziv Qtek 9100, ja recimno imam Qtek S110 ili HTC Magician imao sam t-mobile rom a sad sam stavio qtekov

i koji je bolji?
 
i koji je bolji?
neuporedivo mi je bolji qtekov, dok sam imao t-mobile neke stvari uopste nisu postojale na telefonu, prvo opcija za slanje mms-a nema, onda photo contacts isto ne, i jos par fabrickih stvari, a sa ovim qtek-ovim je sve u fullu, imas romove na ftp-u xda-develpoers foruma ne znam tacan naziv ali nacices tamo ako procunjas malo, e i da ne zaglavljuje mi se telefon vise kad otvara nesto kao sa t-mob romom, poboljsana je i kamera sa novijim, svakako bi trebao da upgrade-ujes proces traje oko 15-20 minuta sve se zavrsava sa jednim exe file-om. Pozz
 
Nazad
Vrh Dno