Melhisedek
Čuven
- Učlanjen(a)
- 01.10.2002
- Poruke
- 82
- Poena
- 609
Imam ovaj monitor i furam ga na rezoluciji od 1600x1200. Zanima me koja je najveca sigurna opcija za refresh rate na ovoj rezoluciji posto me zaista oli glava od 60 Hz 🙁
Imam GF4 ako je i to od neke vaznosti !!!
Svaka pomoc je dobro dosla!
Unapred zahvalan!
Imam GF4 ako je i to od neke vaznosti !!!
Svaka pomoc je dobro dosla!
Unapred zahvalan!