Šta je novo?

Nije aktuelno Redmi Note 9 Pro 6/64, Samsung J4+ 2/32

Označava da oglas više nije aktuelan

coldman

Honored
Učlanjen(a)
18.12.2008
Poena
180
Moja oprema  
Laptop
ASUS G550, Zephyrus M16; ThinkPad T450s, X13 G2; Alienware M15 R6
Tablet
iPad Pro 3rd Gen
Mobilni telefon
često menjam
Pametni uređaji
imam toliko grub akcenat da me je Alexa često pitala da ponovim, razbio sam to ***** i sad ustanem kad hoću da upalim svetlo
Steam
čemu kad sam već imao lasersko skidanje dioptrije pre 30-te... poklonjeno... ionako MALO vremena provodim uz komp
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
1) Redmi Note 9 Pro 6/64 Tropical Green
Telefon kupljen u Gigat*o*u 13.8.2020. Sluzio i dalje sluzi kao drugi telefon i uzet prevashodno zbog duzine trajanja baterije. Telefon je u nekom opstem stanju 9.5/10 jer ima ogrebotinu na mestu gde se ubaca sim i ogrebotinu kod dugmeta/senzora za otkljucavanje (manja ali vidljiva), apsolutno nista strasno. Ledja telefona su perfektna i ovo sto se vidi ovako zamazano je jer nije dovoljno dobro ocisceno. Jos jedna mana telefona koja se sredjuje jer je telefon u garanciji je sto ISKLJUCIVO na crnoj pozadini se vidi minimalna promena boje piksela u neku tamniju plavu. Napominjem, jedino na crnoj podlozi vidljivo a razlog sto ga nisam odneo na servis je to sto mi se nije cekalo. Telefon ima na sebi zastitno staklo koje je minimalno napuklo u donjem levom uglu (zastitno staklo NE ekran) ali uz njega dajem jos jedno novo zastitno staklo. Telefon ima i zastitno staklo na kamerama (ako imam rezervno i za to takodje saljem) i tu mozda ima nekih mikro-ogrebotina dok nije stavljeno staklo na kamere, jer su kamere ispupcene. Ide nekoliko silikonskih futrola. Podrazumeva se originalna kutija i punjac sa tim sto dajem novi kablic za punjenje jer je stari u losem stanju. Generalno mozete da dobijete i taj stari ako zelite.

Cena: 16500RSD

rn9p0.jpg
rn9p1.jpg
rn9p2.jpg
rn9p3.jpg
rn9p4.jpg

2) Samsung SM-J415FN/DS 2/32 Black
Telefon u ~Maju 2022. puni 3 godine. Koriscen je kao sluzbeni od ~Maja 2019. pa sve do 2021. Nakon toga je otkupljen i nije koriscen jer je ostao kao rezervni. Uz njega ide originalna kutija, punjac. Idu sve maske koje budem nasao. Na telefonu je trenutno zastitno staklo koje je krenulo da se odlepljuje ali dobijate jos jedno novo. Telefon ima naprsnuce u donjem desnom uglu koje nije veliko a nije ni u delu ekrana "koji svetli" odnosno nema uticaj na displej. Ono sto je mana je burn-in u donjem delu ekrana (ne siri se). Ja licno sam gledao filmove na Netflix-u i meni licno nije smetalo, valjda zato sto je sam ugao. Telefon dugo nije nosen u masci pa ima gomilu mikro ogrebotina po bocnim stranama telefona, same ivice nicu "cukane". Zadnja strana je recimo 9.9/10 jer ja licno nisam primetio mikro ogrebotine ALI NE KAZEM DA IH NEMA. Na staklu ekrana moguce da postoji neka mikro ogrebotina ali se sa ovim zastitnim staklom ne vidi. Ovo sto na slikama vidite kada je ugasen ekran, zapravo po sredini sa desne strane i u donjem levom uglu NISU ostecenja vec zastitno staklo koje sam napomenuo da se odlepljuje. Sam telefon je u potpunosti ispravan i sama baterija je u odlicnom stanju. Telefon je koristila zenska osoba te stoga i verovatno sve zenske futrole sem ove jedne "nikakve" :ROFLMAO: Prodajem ga jer je postao zamena zamene.

Cena: 5000RSD

viber_image_2022-01-09_14-50-43-267.jpg
viber_image_2022-01-09_14-50-43-509.jpg
viber_image_2022-01-09_14-50-43-555.jpg
viber_image_2022-01-09_14-50-43-641.jpg
viber_image_2022-01-09_14-50-43-414.jpg

Za dodatan info/slike i dogovaranja PM posto cesto ne mogu da se javim na telefon.
Licno preuzimanje u Trsteniku, mozda negde u Beogradu, napominjem mozda.
Ukoliko zelite da uplatite sve odjednom na moj racun, ja castim postarinu.
Od zamena me trenutno nista ne interesuje.

OP
OP
coldman

coldman

Honored
Učlanjen(a)
18.12.2008
Poena
180
Moja oprema  
Laptop
ASUS G550, Zephyrus M16; ThinkPad T450s, X13 G2; Alienware M15 R6
Tablet
iPad Pro 3rd Gen
Mobilni telefon
često menjam
Pametni uređaji
imam toliko grub akcenat da me je Alexa često pitala da ponovim, razbio sam to ***** i sad ustanem kad hoću da upalim svetlo
Steam
čemu kad sam već imao lasersko skidanje dioptrije pre 30-te... poklonjeno... ionako MALO vremena provodim uz komp
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
1) Redmi Note 9 Pro 130EUR
Ova cena vazi jos par dana jer posle cu telefon da odnesem u servis pa cu nakon toga da vidim sta cu sa njim.
2) Prodato

Vrh Dno