Šta je novo?

Recycle bin ikonica

  • Začetnik teme Začetnik teme Sallee
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Sallee

Slavan
Učlanjen(a)
15.03.2008
Poruke
338
Poena
319
Kada ispraznim korpu nestane mi ikonica, neki put kada upalim kompjuter nema je ikonica, sta je problem? Sada je ima ikonica ali explorer mi je stalno na 50% cpu opterecenje, ugasim ga preko task managera pa ponovo pokrenem preko istog ali opet se vrati na 50% opterecenja cpu??
 

Prilozi

  • t.gif
    t.gif
    70.7 KB · Pregleda: 44
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno