Šta je novo?

Realme telefoni

kprodanovic0984

Zapažen
Učlanjen(a)
10.01.2023
Poruke
7
Poena
12
Kakav je Realme 7 uređaj za zahtevnije korisnike?
Odmah da pojasnim, telefon treba da mi koristi za poslovne potrebe (mejlovi,dokumenti,video konferencije...),i za praćenje video sadržaja,tipa predavanja ,zatim za slobodno vreme-ptqćenje filmova i serija,dobre fotografije zabeležene zadnjim kamerom,kao i solidna baterija..
 
Mator model.
 
Na GSM Arena stoji da ima Android v10. To je prastaro ako sada kupuješ telefon, iz dosta razloga.

Npr. ove godine se očekuje Android 14. Ok, tvoj telefon ne mora da ima poslenju verziju ali je 10 već mator i moguće da neke aplikacije nećeš moći
da ažuriraš . Onda otpada mogućnost da ga koristiš aktivno u poslovne svrhe, iz raznih razloga. Recimo samo da ćeš da šiziš kad ti ne radi neka opcija ili je nemaš.
 
Ako ga uzimaš polovnog, na oglasima se jedan sa 6GB RAM-a nudi za 10000 dinara i to je solidno. Na internetu je navedeno da je ažuriran na Androidu 12 uz Realme UI 3.0, tako da je za svakodnevnu upotrebu korektan.
 
Za par hiljada više imas realme GT master, koji je 5x bolji od tog realme 7.
Govorim.o polovnim u super stanju
 
Vrh Dno