Šta je novo?

Realme GT5

Ali express samo I ostale online prodavnivnice iz kine. Inače za 400 e extra fon
 
^I na kraju te sa carinom i porezom izadje 600-700e, nemas nikakvu garanciju, ni sigurnost... Jeste dobar telefon, ali previse rizika naspram dobitka, bolje je za te pare kupiti nesto cega ima legalno u Evropi.
 
^I na kraju te sa carinom i porezom izadje 600-700e, nemas nikakvu garanciju, ni sigurnost... Jeste dobar telefon, ali previse rizika naspram dobitka, bolje je za te pare kupiti nesto cega ima legalno u Evropi.
Kako dodje do 700e?
Platis fon 400$ i nisu.valjda carina i porezi još skoro toliko?
Nesto su stali sa objavljivanje top modela za evropu. Ni gt3 nije još stigao pa ne znam kad ce gt5...
Oppo X6 serija isto.je nema u na globalu
 
Ima ga u Grčkoj za 390 evra. Ne bi nikako valjalo da izgubimo Kineze, fantazija telefoni za vrlo pristojne pare.
 
Ima ga u Grčkoj za 390 evra. Ne bi nikako valjalo da izgubimo Kineze, fantazija telefoni za vrlo pristojne pare.
Nasao sam ga na jednom mestu da je GT5 8/128gb 389e? Neka akcija odmah na pocetku ili nesto?
Nego nije mi jasno uopste, kaze GSM Arena "oko 380e", aj.. kina pa da kazes toliko otprilike para
Ali GT2 i GT3 kostaju po 500-600e.. nema sanse da ovaj GT5 bude toliko jeftin?
 
Pošalji link od tog sajta za 389e ako mozes
 
Kada ce se pojaviti globalna verzija kod nas ?
Mene zanima varijanta od 16GB Ram_a
 
Da li vredi poruciti sa Alija ?
Oko 60K je sa sve postarinom model od 16gb rama.
 
Pa u principu vredi ako te ne oderu na carini. Ako ti ne legne lako ces ga prodati
 
Neće izgleda biti ništa od ovog telefona za naše tržište.
 
Kolko vidim neće ga biti ni u Evropi u skorije vreme... Zato sam uzeo Oppo X5 Pro...
 
Zar nisu svi kinezi?
Tj nema globalnog modela
 
I to je tacno :). Svakako vidim da ima i kineza koji podrzavaju band 20, pa onda flesuju global ili neki rom i tako prodaju.
 
Ove nove Realme (11 Pro, 12 Pro) niko ne koristi ??
Deluju mi ok telefoni, a nije previsoka cena..
Da li su loši telefoni (hardver, softver), loša podrška ili nešto treće kada se slabo koriste, gotovo nikako ?
Čak nema niti jedna tema na forumu...
 
Nazad
Vrh Dno