Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da li neko ima neki visak Bonus poena za CrnuBerzu?
 
Šta je ovo na HDBits-u, neka kompletna smena generacije internala :ROFLMAO: HiP, GS88, i9, W4ANK3R, ZIMBO, GutS, BV i ajde ovi što ostali malo stariji SbR, PTer. Mislim lepo je to što su opet vrlo aktivni ali mi nekako nedostaju ona stara imena DON, EbP, CtrlHD, VietHD, TayTO itd.
 
Otvorena registracija na partis.si. Nisam ga koristio nikada, ali deluje kao dobar tracker sa 570k korisnika. Ima domaćeg sadržaja koliko sam brzinski uspeo da vidim.
 
Dobar je ali bio je bolji pre onog požara što im je uništio servere. Sad najviše sto mi smeta je pretraga i sortiranje, i dalje ne radi najbolje.
 
Posto vidim da neki nisu procitali post koji sam napisao pa da vam demonstriram na delu.

Screenshot (117).png

Pola od ovoga ne gledam i ne zanima me ali sam skinuo da vam pokazem koliko je lako napraviti ratio samo kada se hoce. Net 300/150.

Da ponovim postupak kako se vataju torrenti koji su novi, obicno izlaze uvece oko 22-23h i tada je najbolja sansa da se skidaju ove serije koje su popularne. Evo za skinutih 6 gb ja sam uplodovao 23.5 gb sto znaci da sam u plusu 17.5 gb i tako ako budete radili vikendom ili svaki dan, mada svaki dan nema juzni vetar i ubice ali da se naci nesto sta moze da se skida odmah po postavljanju i samo tada ce te da napraviti ratio da vam bude u plusu. Naravno i tu moze da se desi propust pa je potrebno dan dva drzati na seedu da se vrati 1:1 ali uvek bude na pozitivnoj nuli.

Licno smatram da je ovo merodavnije nego sta pisu pojedini tamo na sajtu da se skine nesto i onda drzis dok vam mu*a ne poplave od seedovanja da skupite poene, pa onda kroz poene da menjate za upload. U tom slucaju ce te vise da seedujete nesto nego sto ce te da skinete ono sto vas zanima. Ok treba da se seeduje ali to neka rade oni koji imaju seed box ili previse mesta na bacanje pa da mogu pojedine stvari da drze do iznemoglosti mada to na domacim trakerima nije toliko zastupljeno i vec posle mesec dana velika vecina ce biti mrtvih torrenata a ako nije mrtvo onda ima seedera koji nemaju brzinu da mogu da omoguce drugima da skinu brzo fajlove.

Svaka cast momcima koji su ovde podelili poene drugima da mogu da se povrate ali to nije resenje. Moraju da nauce kako da sami odrzavaju svoj nalog.
 
Ja sam na PTP-u za nekih dva meseca, možda i manje čak al nek bude dva, uspeo da nabijem toliko bonus poena da kupim 1TB uploada. Imam neki HDD eksterni na koga sam natrpao 60-ak nekih 1080p remuxa i to držao na seedu non stop. Iskren da budem PTP i ne koristim previše jer u poslednje vreme samo streamujem sadržaj nego što nešto downloadujem, ali eto iz poštovanja prema onome ko mi je poslao pozivnicu i ko mi je darežljivo uz pozivnicu poklonio poene da kupim u startu 1TB uploada sam rešio bio da nakrcam poene dok ne kupim još toliko koliko mi je poklonjeno. A pritom znam koliko je neverovatno teško upasti na takav torent sajt.

Naravno da kad se hoće može i to lagano.
 
Na konto PTP-a, ukoliko je neko član na RED-u, pre par nedelja je otvorena oficijelna tema za regrutovanje. Zahteva se minimalno članstvo godinu dana, klasa Torrent Master (500 torrenata, 500 GB uploada). Iskreno, dosta visoko postavljena lestvica, ali svakako je dobro videti da bar negde postoji način za ulazak bez klasične pozivnice.

Ukoliko je neko voljan da se okuša, mogao bih da ga pozovem na RED ali naglašavam da je treker (bar meni) dosta težak za održavanje. Jedini upload koji sam uspeo da naguram je za ono što sam sam ripovao audio diskove i kačio. Od seedovanja tuđeg materijala se nisam 'leba najeo. Znam da postoji neka fora da se ripuje muzika sa Tidala, ali kako u toj metodi nedostaje .log fajl, svi ovi torrenti su u startu "trumpable" što znači da će prvom prilikom biti obrisani a sa njima ide i vaša statistika.
 
Na konto PTP-a, ukoliko je neko član na RED-u, pre par nedelja je otvorena oficijelna tema za regrutovanje. Zahteva se minimalno članstvo godinu dana, klasa Torrent Master (500 torrenata, 500 GB uploada). Iskreno, dosta visoko postavljena lestvica, ali svakako je dobro videti da bar negde postoji način za ulazak bez klasične pozivnice.

Ukoliko je neko voljan da se okuša, mogao bih da ga pozovem na RED ali naglašavam da je treker (bar meni) dosta težak za održavanje. Jedini upload koji sam uspeo da naguram je za ono što sam sam ripovao audio diskove i kačio. Od seedovanja tuđeg materijala se nisam 'leba najeo. Znam da postoji neka fora da se ripuje muzika sa Tidala, ali kako u toj metodi nedostaje .log fajl, svi ovi torrenti su u startu "trumpable" što znači da će prvom prilikom biti obrisani a sa njima ide i vaša statistika.
ne znam zasto bi bio mazohista, kad ima zilion nacina da se skine nesto sto me zanima
 
Da li je moguće da na CB ne pušta da se registrujem još od početka ove godine, i sa pozivnicom, i bez nje poruka koju dobijam po najmanje 50-ti put je ista, kad upotrebim VPN onda mi to javi i ne daje dalje, a kad isprobavam na sve druge načine poruka je već mesecima ista:

Greška​

IP Adresu 178.x.y.z već neko koristi. Dozvoljavamo samo jedan nalog po IP adresi.
 
Da li je moguće da na CB ne pušta da se registrujem još od početka ove godine, i sa pozivnicom, i bez nje poruka koju dobijam po najmanje 50-ti put je ista, kad upotrebim VPN onda mi to javi i ne daje dalje, a kad isprobavam na sve druge načine poruka je već mesecima ista:
Da nis iza CG-NAT-a? To mi jedino pada na pamet. Mozda da probas sa zamenom IP adrese na ruteru.
 
A mogao bi i da proba da se kod nekog druga na drugoj internet mreži (bez CG-NAT-a) preko kompjutera (telefon može da pravi problem) registruje.
 
CB nije više otvorena za registraciju
 
Sto bi se reklo ko se registrovao, registrovao se. Sad CB ce biti zatvorena za registraciju do danjega osim ko ima pozivnicu.
 
Kako se registruje na Partis-u?
I pre par godina sam se jedva registrovao,dok provalim sta je geslo je***o ih geslo. :D
 
Sto bi se reklo ko se registrovao, registrovao se. Sad CB ce biti zatvorena za registraciju do danjega osim ko ima pozivnicu.
Ajmo da brojimo koliko dana ce proci dok se neko ne seti za pozivnicu za CB. Moje skromno misljenje da ce se neki sampion javiti vec u toku nedelje...
 
Mislim da su oni (Partis) opet u problemu ne moze da se pristupi njihovoj stranici
 
AvistaZ, CinemaZ, ExoticaZ i AnimeZ ce biti otvoreni za registraciju tokom vikenda.

Prva dva su dosta solidni trackeri fokusirani na azijsku (AvistaZ) i evropsku (CinemaZ) kinematografiju.
 
Hvala kolegi @Urosito
Tracker je povrsno gledano dosta dobar! Mogu da zamislim sta sve ima.
Ko voli razlicitost,azijske,korejske serije definitivno vredi!
Ovo je nemoguce pronaci na javnim trackerima i na ip torrent i HD torrent i sl.
Hvala za info o otvorenim registracijama.
 
Da li je YUWABITS prestao sa radom ili moje mesto tamo više nije moje ?
 
Ne radi već par dana.
 
Hvala @nemilose za poene na CB :D
 
Nazad
Vrh Dno