Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima na forumu FL , tema re-seed request, ako torent ima 0-5 seed mogu da okacim tamo. Trenutno ima 3 seeders i 2 leechers.
 
Može li neko ko ima iskustva sa HDbits da mi se javi na PM? Treba mi neka informacija.
 
Radi li Yuwabits, ne mogu da se konektujem već 2-3 dana ?
 
Da li neko zna koliko treba da se drzi seed na rutracker i gde da pogledam statistiku?
Imam jedan torrent na koji sam leecher ali nemogu da pronadjem u profilu nigde.
 
Ja sam na rutrakeru preko 12 godina i veruj mi da nemam pojma ni koji mi je ratio ni koliko imam skinuto a koliko imam vraceno. To ti se tamo koliko mislim ne gleda.
 
I ja sam godinama ali ne znam gde stoji ratio.
Planiram da skinem film oko 20 tak gb,ne znam da li je free da li uopste i ima ratio a ne znam ni koliko se drzi seed. Ako prevod ne odgovara koji imam obrisao bih film sto pre ali da znam koliko je minumum drzanje seeda.
 
odavno se na rutraker-u ne gleda racio. bitno im da što više deliš, pogotovo ređe stvari. ionako je realno javni treker sa mogućnošću registracije
 
Prvi put sam dobio Gold Star prize na BTN, kada se i kako menjaju? :)
 
Ako dobiješ još jednu onda možeš da kupiš viši user class, ako ti ostane samo jedna možeš da je menjas za 100k bodova. Tako je bilo prošle godine, možda nešto dodaju ove.
 
To je moguće sa Master na Overlorda? 😂 Onda ću sačekati kraj da vidim šta i kako.
 
Nisam siguran zasto mi se brise postovi. Ali aj da pitam jedno generalno pitanje. Koji je najbolji traker za domaci sadrzaj? Zivim u Kanadi i kao svaki balkanac sam zeljan nasih filmova i serija. Znam da dosta toga ima na Balkan Downloadu ali imam unraid server koji skida sve sam preko Radarr i Sonarr pa bi zeleo da uklopim i domaci sadrzaj u taj ekosistem.
 
Nema iste stvari na svim trackerima.
Generalno na Torrent hr i Falkon vision imas domaci sadrzaj.
Ali ako te zanima domaci sadrzaj realno gledano Balkandownload je u poslednje vreme bas aktivan po tom pitanju!
 
Ima li neko pozivnicu za exyusubs možda?

Treba mi da skidam neke domaće serije, na crnoj berzi nešto utanjili sa uploadom
 
Nije ni cudo da je utanjio upload na crnoj berzi kada su banovali neke ljude.
 
Ima li neko pozivnicu, ako je voljan da posalje,za HDbits,M-team,BHD,BTN?
 
Ima li neko pozivnicu za exyusubs možda?

Treba mi da skidam neke domaće serije, na crnoj berzi nešto utanjili sa uploadom
Isti slucaj ovde... Trebao bih skinuti neke domace serije, a ne znam gde, tako da ukoliko neko ima pozivnicu za exyusubs ili crnu berzu, dobro bi doslo :)
Probao sam drugari.org, ali jako mrsava ponuda...
 
Imam ja,pošalji mi mail.Poslaću ti popodne,kada se vratim sa posla.
 
Nazad
Vrh Dno