Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Moze salji,
Pa cu ja to natenane da cupam sa ocr programima.
Pozdravljam te.
Na kom sajtu si ti ovo nasao i koliko kosta mesecna predplata?
Jel znas ovde nekoga ko ume da cupa titlove za blureja.
Prilicno je komplikovana procedura
 
ima neka stara tema za OCR titlova i slično (inače, nije komplikovana procedura. koriste se MakeMKV, mkvextract koji je deo MKVToolnix-a i SubtitleEdit).
da ne idemo u (žešći) off-topic
 
Moze salji,
Pa cu ja to natenane da cupam sa ocr programima.
Pozdravljam te.
Na kom sajtu si ti ovo nasao i koliko kosta mesecna predplata?

Ako mene pitas, nasao sam seriju na francuskom trackeru Xthor. Ne placa se nista, ali prilicno tesko se dolazi do pozivnice.
 
Ako mene pitas, nasao sam seriju na francuskom trackeru Xthor. Ne placa se nista, ali prilicno tesko se dolazi do pozivnice.
Nikad cuo za taj franciski tracker. Cuo sam za muzicku paltformu Qqobuz koja je najbolja posle americkog Tidala. Probao sam obe kao profesionalni muzicar.
momsab
Ocr cupanje titla je veoma koplikovano i dug je to posao kada su u pitanju hardcoded titlovi, to jest titlovi zalepljeni za sliku.
Treba par sati za jedan titl.
 
Prvi post u temi:

Pravila za temu
-Clanovi foruma sa stazem manjim od 6 meseci nemaju pravo trazenja pozivnica

  • U postu napisite sta nudite, ili sta trazite . Kao i uslove (npr. ne saljete userima sa manje od xxx postova, potrebno odrzavanje ratio-a, itd...). Osoba koja nudi pozivnicu, ima pravo da navede bilo koje uslove, vase je da ih prihvatite, ili ne prihvatite...
  • Nema zamene tipa : Dajem svojj accaunt na demonodu za pozivnicu za zamundu...
-Ako neko krsi pravila koristite report dugme
Pravila su apsolutna, vaze za sve.
 
Ako neko ima i meni da pošalje jednu pozivnicu za ExYu-Subs bio bih mu veoma zahvalan
 
Pozdrav svima, jel moze neko da mi pomogne gde mogu da nadjem sinhornizovane crtace koji su se emitovali 80' 90' tih godina i popularnih anima crtaca Roboteka, zvezdanih serifa, voltrona, transformersa itd.
 
Na EUC ima kolekcija sinhronizovanih kratkometraznih crtaca oko 318gb, stvarno je odlicna.
 
Ima i na yuwabits, mislim da je neko odavde postavio.
Vidim da se non stop traže pozivnice za exyusubs, ništa tamo nema što nema na drugim mestima, yuwabits daleko bolja, bar meni.Naravno govorim o domaćem sadržaju.
 
Ima i na yuwabits, mislim da je neko odavde postavio.
Vidim da se non stop traže pozivnice za exyusubs, ništa tamo nema što nema na drugim mestima, yuwabits daleko bolja, bar meni.Naravno govorim o domaćem sadržaju.
Pozdrav, imas li mozda onda invite za yuwabits, jer je i tamo zatvorena registracija bez pozivnice?
 
I ja se prijavljujem za yuwabits pozivnicu ako neko ima. Imam dosta domaćeg sadržaja, sigurno imam nešto što tamo nema.
 
Jel moze neko ko je na sajtu yuwabits da pita admine sta je sa ljudima koji su imali naloge na sajtu a posle zadnje promene ne mozemo da se logujemo ni sa starim nalozima a nove isto nije moguce napraviti.
 
Ko moze da mi prosledi pozivnicu za ExYu-Subs?
ili da mi da neki drugi sajt gde mogu da skinem neke serije i filmove sa prevodom
Hvala
 
Jel moze neko ko je na sajtu yuwabits da pita admine sta je sa ljudima koji su imali naloge na sajtu a posle zadnje promene ne mozemo da se logujemo ni sa starim nalozima a nove isto nije moguce napraviti.
Svi smo se ponovo registrovali, sa novim ili starim imenima. Osim imena, to je novi tracker.
 
Ja samo kazem imao sam nalog a sada nemam nalog a ne mogu ni da ga napravim.
 
Imao i ja na staroj yuwi nalog pa morao ponovo da se registrujem,ali sam naleteo kada je bila otvorena registracija,doduše beše to davno.
 
Ja imam problem sa Yuwa, nece da mi otvori sajt ni preko Orion optike ni preko MTS optike a preko telefona bez wifi otvara normalno…
 
Meni preko MTS optike otvara, možda su ti samo zapale dve blokirane IP adrese...
 
Ma jok, proverio sam sa adminima…
Nego ima li neko pozivnicu za crnu berzu :)
 
Vidim da je slobodan ulaz u Partis od kraja marta , pa ako moze misljenje o njima od iskusnijih znam da su ovde hvaljenji pa su imali neku nezgodu i prekid rada
 
partis je bio moj omiljeni treker godinama. smorio sam se kad mi nisu dali pristup iz inostranstva, posle ugasili. ne znam kako je sad. ali ja sam bio bas hepi sa njim.
 
Trebaju mi crtaci sinhronizovani na srpski... Znaci oni duzi crtaci poput shreka, munje i td, stariji noviji...
Da li ima neki nas torrent tracker (ili ne mora da bude nas) na kome ima toga? ili recimo moze i neki streaming servis... hbo max i netflix imam, hbo ne radi trenutno, netflix mislim da nema na srpskom...
 
Na Crnoj Berzi ima velika (520GB) kompilacija crtaća sa domaćom sinhronizacijom.
 
ima li neko pozivnicu za crnu berzu? Nisam se logovao tamo dosta dugo, izgleda da mi izbrisan acc
 
Nazad
Vrh Dno