Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

ptp hd-bits i popcorn su odavno u mojim snovima, naravno tu smo ako se neko seti, boze moj. Hvala momci unapred, vrlo se tesko dobija a to poverenje treba se opravdati naravno.
Jedno je sigurno kod mene cete moci naci pozivnice kada steknem uslov, nema greske.
 
Kakav je IPT za 1080p remuxe? Za sada imam samo TL i sa njim sam mogu da kazem zadovoljan, ali kapiram sto vise opcija bolje zar ne? :D Filelist i nije toliko bas za remuxe iako ima nesto da se probere i tamo, ali na dosta torenata fale seederi, pogotovo ako su stariji neki u pitanju. TL je osetno bolji. Ako je IPT u rangu TL-a ili jos i bolji, ako ima neko nek mi pusti pozivnicu. Mogu bez problema da pustim ratio proof za TL i FL :)
 
U odnosu na TL, IPT ima dosta bolju retenciju starijih torenta i generalno veci izbor. Jedina mana kod IPT su administratori i osoblje koje su na lošem glasu, uglavnom tjeraju korisnike što više da doniraju nekad i nasumično banuju naloge da bi pokusali iznuditi donaciju. Najbolje je ne uključivati se u nikakve prepirke i ne ostavljati komentare vec samo skidati torrente.
 
Ma ko shisha admine tamo, moje je da skinem torent i vratim skinuto a oni nek rade sta hoce. :D

A znam za njihovu reputaciju. Na redditu recimo kad kazes nesto pozitivno za IPT komentar ti ode u minus za par minuta :ROFLMAO:
 
Nekada su gasili PTP i HDBits svako malo te sam ih iz revolta napustio.Posle su se malo urazumili pa sam ponovo upao.Mada ga ruku na srce uopšte ne koristim.
 
Koristim PTP već oko 2,5 godine, zahvaljujući članu sa ovog foruma koji je nekad tamo bio stuff i odlučio da meni pokloni invite (hvala kolega još jedared) i jako sam zadovoljan kako izborom filmova, tako i administracijom/moderacijom trackera. Krajnje normalni ljudi, kad nešto zamoliš uvek izađu u susret, samo je fora da budeš korektan i nema glava da boli. Nije čak problem da imaš par dana H&R, ako objasniš zašto (meni se dešavalo da imam problema sa seedbox-om, dok nisam bio na optici, uvek kada sam zamolio za par dana, da rešim problem, dobio sam zeleno svetlo, niko me nije ganjao).
 
ako ima neko PTP biti cu fin, kao da sam iz Finske nam prijateljske zemlje. A kada budem u staff-u laganica. Seedbox i nema problema.
 
po nazivu bih rekao da je za filmove samo? jel imaju ti filmovi subtitles na engleskom, ili je kao na vecini drugih torent trekera samo film, a za sub se ganjaj...
 
hvala puno za ovo! nisam ni znao da ovo radi? za bas sve ima? odakle skida to?
 
titlovi nisu tema. hvala na razumevanju
 
Hi!
Unfortunately your sign-up application could not be approved.

Reason: We are not allowing foreign users right now.

TorrentBD.
Nisam znao da i to moze da se desi.Ima li jos kojih trackera koji ne daju nasu ip iz Srbije?
 
Da li neko moze da mi pomogne oko serije law & order.
Na rutraceru nema sve da se nadje,pa ako mogu da zamolim za pomoc gde sve ovo naci za down?
Odmah da kazem da nemam nista da dam,ne secam se kad sam poslednji put upalio neki torrent da se skida.
Poceo sam bajs staticni da vozim ujutru pa mi treba dosta sadrzaja za gledanje.
Treba mi ovo sve :


Svaka pomoc je dobrodosla...
 
ima i na nebulance.io, tracker je skoro uvek otvoren, za razliku od BTN koji ce biti otvoren pred gasenje.
 
Ima li neko mozda,da je voljan da da, pozivnicu za PTP ili PrivateHd?
 
HDB i BTN ne dozvoljavaju koriscenje qBittorrent-a 4.4.0. Sada vidim da nistra nece da mi skida/seeduje sa njih.

Nisam znao da mora da se pazi sa verzijama qBittorrent-a, nadam se da ce uskoro omoguciti.

Edit:

qBittorrent dozvoljava da se novija verzija pregazi starijom, ali se gube podesavanja. Vratio sam na 4.3.9.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ti jači trackeri imaju spisak programa i verzija koje podržavaju. uTorrent 2.2.1 je svuda podržan, ja koristim njega.
 
Tako je, imaju spisak programa i verzija koje su dozvoljene. A podešavanaj uvek mogu da se sačuvaju (to je obično jedan fajl), pregazi se drugom verzijom programa i onda se samo vrati taj fajl (i dozvol overvrite).
 
Ako neko ima pozivnicu za neki tor sa domacim filmovimai serijama, hvala. Obicno mi je seed ratio 2.0. :)
 
Imam 3 pozivnice za HD-Space koje važe do kraja januara, pa ko voli...
 
Nazad
Vrh Dno