Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Teško ćeš dobiti pozivnicu za BTN. Mislim da oni ne daju pozivnice više. Nisam siguran, ali mislim da je tako.
 
Na BTN-u samo stuff može da deli pozivnice koliko znam.
 
Nije mi poznato. Ne trudi se za džabe 😂
 
Pozdrav drugari,
Prodje podosta vremena od mog poslednjeg posecivanja @torrent-a" Sto bi se reklo, vreme me pregazilo...
Jedino gde sam uspeo da se "sacuvam" su EUC i Torrentleech, ovo ostalo mi se sve pogasili nalozi...
Nekada sam pomagao koliko sam mogao, i delio pozivnice za dz. tada je bio uslov, samo da se ispostuje, onaj koga upises, odnosno da njega ne banuju, jer i tebe ce onda ...
Elem, da ne placem vise :) nego, je l' ima jos ljudi koji bi pomogli, za pocetak i "udelili" neku od pozivnica: HDbits (ako jos uvek postoji, pussy torrent, crna berza, onaj, i bio je neki blackats isto dobar...). Ne pravim pitanje, moze pozivnica od bilo kojih, ko je raspolozen :d
 
Meni se za 23.1. navrsava prvi uslov za deljenje pozivnica na HDbits-u, nalog mora da bude star bar dve godine. Mada mislim da nema sanse jer nemam neki status tamo.
 
Ako imaš na seedu 2TB internala onda imaš pravo.
 
J
Fizicki nemam toliko mesta, nista dok se ne nabavi neki hard od nekoliko terabajta.
Vidim da je veliko interesovanje hahaa, da bi da @Jovandeka Babic dobije PTP ili Hdbits 😄, predugo traje ta agonija....
Ja mogu da mu dam HDBits u aprilu. Tada mi se navrsava 2 godine kako sam clan.

Naravno ako bude dobar, oprao zubice i slusao roditelje. I da ne ide u duboku vodu.

Naravno i da se seti u aprilu. :)
 
@kartingdriver

Eee kolega, bas mi je drago sto se nisam prevario u vezi tebe, dobio si elitni tracker kao neiskusan torrent-tas i nisi nista zeznuo, bravo👍.
Jako oprezno deli pozivnice za HDbits, jako su zajebani za celo stablo ako pozoves nekog ko ima "zle" namere.
Mene malo zeza laptop iskreno, vec imam neki eksterni hard od 750GB, a planiram umesto cd roma da stavim ssd pa bi mi verovatno jedino resenje bila fioka za hard pa na usb da ga ustekam. Mada moracu, steta da ne pozovem nekog , a imam mogucnost.
 
Kolega, samo opusteno... Tri pozivnice za HDBits idu jednom galantnom gospodinu sa foruma, tako da necemo zajebati nista, to je sigurno...
 
Skrenuo bih paznju da oni prave problem pri registraciji ako si iza CGNAT-a. Dakle, oprez, ko hoce na HDBits a natovan je, nece da moze i dobre su sanse da pozivnica propadne...

Inace, kao neku alternativu do koje je neuporedivo lakse doci bih apsolutno preporucio BHD. Od samog izgleda sajta i funkcionalnosti koje nudi, pa preko vrlo susretljivog stafa i cele ekipe, sadrzaja i kvaliteta torenta i internala... Vrhunski je to tracker.
 
Skrenuo bih paznju da oni prave problem pri registraciji ako si iza CGNAT-a. Dakle, oprez, ko hoce na HDBits a natovan je, nece da moze i dobre su sanse da pozivnica propadne...

Inace, kao neku alternativu do koje je neuporedivo lakse doci bih apsolutno preporucio BHD. Od samog izgleda sajta i funkcionalnosti koje nudi, pa preko vrlo susretljivog stafa i cele ekipe, sadrzaja i kvaliteta torenta i internala... Vrhunski je to tracker.
I ja da potvrdim ovu priču. Dali su mi ovde pozivnicu za HDbits, ali je propala jer je opseg IP adresa bio na crnoj listi. Jedino se registrovati preko nekog VPNa, ali to može piti rizično.
 
Ne znam da li je u skladu sa pravilima da se nudi nešto u zamenu a upravo je to začkoljica sa tim elitnim torrent trekerima - retki su oni koji će potrošiti pozivnicu do koje se jako teško dolazi na nekoga ko nije osoba od poverenja za koju si siguran da zna da poštuje pravila i koja te neće ugroziti u budućnosti.

Ja bih takođe voleo PTP ali nemam nikoga od poverenja ko bi me pozvao a isto tako nisam siguran da bih se odlučio da nekog nepoznatog pozovem na HDB ili BTN iz istog tog razloga. Poverenje na internetu se ne stiče preko noći, a oni koji su ga odavde (po mojim kriterijumima) zaslužili, već poseduju dotične naloge.
 
Ne znam da li je u skladu sa pravilima da se nudi nešto u zamenu a upravo je to začkoljica sa tim elitnim torrent trekerima - retki su oni koji će potrošiti pozivnicu do koje se jako teško dolazi na nekoga ko nije osoba od poverenja za koju si siguran da zna da poštuje pravila i koja te neće ugroziti u budućnosti.

Ja bih takođe voleo PTP ali nemam nikoga od poverenja ko bi me pozvao a isto tako nisam siguran da bih se odlučio da nekog nepoznatog pozovem na HDB ili BTN iz istog tog razloga. Poverenje na internetu se ne stiče preko noći, a oni koji su ga odavde (po mojim kriterijumima) zaslužili, već poseduju dotične naloge.
Dao bih ti ja za PTP, ali je za pozivnicu potrebna klasa koja, između ostalog, podrazumeva 50 aktivnih uploada. Dakle ne seed, nego torenata koje si ti okačio, koji nisu izbrisani (a tamo imaš samo najbolji kvalitet, slabiji odmah bude "trumpable" i/ili izbrisan)...
 
Desktop ostao u Srbiji kod brata. Sve što je bilo na seed-u je ostalo, tako da skupljam poene, kao i do sada. Dobrim biranjem torenta za poene nisam imao potrebu za seedbox-om (npr. na PTP-u, kada zamenim poene imam 96TB uploada, a samo 1TB downloada; svakog meseca dobijam poene za skoro 2TB uploada...)

Nisam ništa skidao iz Nemačke, čitam temu za seedboxove, ali mi niko nije odgovorio tamo koji SB pruža adekvatnu zaštitu za torentovanje iz Nemačke. Ne bih da mi šalju upozorenja ni kazne. Još uvek tražim adekvatan SeedBox kako bih mogao odavde da skidam.
 
Hvala, kao i da si poslao. :) Imam nalog na iTS-u, tamo jedino PTP regrutuje, i imam potrebnu klasu ali je pored klase potrebno 100 movie uploada, ali su jako zahtevni sa opisima/screenshotovima pa bih trrbao da uzmem godišnji odmor da uradim sve to. :)

Vezano za drugu temu, da li si razmišljao o plex-u, ne znam da li je to dozvoljeno. Napraviš Plex Media Server na tom kompu u Srbiji, i strimuješ sav torrentovan sadržaj direktno iz Srbije. Klijentska plex aplikacija pretpostavljam da ostvaruje bezbednu vezu pa ne znam da li može da se vidi šta tačno strimuješ. Jedino mislim da je za ovo strimovanje van lokalne mreže neophodan plex pass, ja sam lifetime licencu platio $89 na nekoj promociji i evo sva rodbina po dijaspori gleda crtaće, serije i filmove direktno sa mog servera. Doduše konekcija je 500/50, ne znam koliki link imaš kod kuće u Srbiji.
 
za plex i slično postoji tema u odgovarajućem delu foruma. zamolio bih da se vratimo na temu
 
Nazad
Vrh Dno