Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Zloupotrebljavane su i iz tog razloga su ukinute sem za staff.Deljene i kom treba i kome ne treba.I sam sam doprineo tome.Ne razmišljajući.
 
Isto se i meni desilo. Kada se ne koriste dobro i bolje što su ukinuli.
 
Zloupotrebljavane su i iz tog razloga su ukinute sem za staff.Deljene i kom treba i kome ne treba.I sam sam doprineo tome.Ne razmišljajući.
To je tačno, kada se olako deli, ima na svakom koraku onda se i ne ceni. Trebali su da promene pravila ali da se opet pod određenim okolnostima može doći do nje.
 
Nek se javi još neki novi član na CB da ga poguram sa 5000 :)
 
Pisano je pre nekoliko postova da su zabranjene pozivnice na CB.
 
Da, CB je jako rigorozna postala po pitanju svega. Jurite YUWU, polako se vraća vidim.
 
Jel može neka preporuka za tracker koji je fokusiran na MacOS ekosistem (aplikacije, igre itd.)?
 
Imam filelist pozivnicu, treba mi jedna za IPT...



Ja upravo nagruvao svoj FL nalog sa permanent vip za 75k, i jos za dodatnih 75k sam dodao i krunu. 💪👊
Jos mi ostalo 100k poena viska. Steta sto ne mogu da podelim kome treba. Nicemu mi vise ne sluze.
Kako misliš više ničemu ne služe? Zar ne moraš i dalje da poštuješ pravila za seed & h&r.

Imam Special rank od prošlog rodjendana a ove godine sam zaboravio i za rodjenadan i za crni petak pa nisam kupio permanent vip pa zato pitam.
 
Ne mora da se postuje h&r i uvek ti je ratio 2

This class always has a minimum ratio equal to 2, regardless of the download made, and they are excluded from the hit & run rules.
 
4pda js forum, ali zakon za Andorid apk.
 
Tacno tako, i na javnim trekerima, koje retko koristim, ne brisem torrent odmah.
 
Da li neko ima pozivnicu za cgpeers.to , imam cb ipt ako nekome treba. hvala unapred
 
Pozdrav,
ako neko ima pozivnicu za Torrentday,znacilo bi. Hvala unapred.
 
Šalji mail na pm
 
Nazad
Vrh Dno