Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ja skupim brzo relativno to, ali džabe kada ne mogu da delim pozivnice.
 
Za MAM ti je dovoljno da pročitaš pravila za 5min i odradiš intervju.
 
Na FL je rasprodaja sa poenima.. Može se, između ostalog, uzeti povoljno VIP status.
 
Pih, nemam dovoljno poena za Special Rank Status :D
 
Mislila sam da imam za MAM zato sto je bilo pre, ali sad treba 90.000 poena za pozivnicu.:alien:
 
Jel mogu da se poklanjaju poeni,na nekim trackerima je moglo?
 
Baš sam danas to tražio, ali izgleda da na FL nije moguće.
 
Permanentni vredi imati. Mnogo dobar tracker.
 
Ima li još neko problem na FL da mu ne radi seed? Sad gledam seedbox, piše da seeduje, i normalno se vidi statistika na drugim sajtovima, dok na FL piše seeding 0, snatched, seeding i snatchlist kompletno prazne, a torrenti preko browse mogu da se nađu.
 
Ima li još neko problem na FL da mu ne radi seed? Sad gledam seedbox, piše da seeduje, i normalno se vidi statistika na drugim sajtovima, dok na FL piše seeding 0, snatched, seeding i snatchlist kompletno prazne, a torrenti preko browse mogu da se nađu.
Ako ti je dinamicka ip adresa verovatno se promenila samo resetuj torrent clijenta preko koga sidujes i vratice se sve ( barem sam ja tako resio a mislim da i tako pise na FL )
 
Da, restart celog sistema je pomogao, ali sad za pola fajlova za druge trekere prikazuje u qbit status "missing files", moguće da usb nešto zeza.
 
Koja je cena perma vipa sad dok traje popust? Pitam jer nisam pri racunaru trenutno.
 
Ja prokockao oko 20000 poena na gift box-ove a taman mi jako malo falilo za permanent vip.😄
Cudna je stvar ta kocka, malo mi falilo da potrosim sve.
 
Meni je na filelistu zafalilo 1500 poena za perma VIP kad je bila godišnjica a nema šanse da bi nakupio toliko za tih 10tak dana i na kraju sam donirao par eura bitcoina i na konto toga dobio par hiljada poena pa sam iskoristio akcijsku cenu i uzeo.
 
Ja sam tada uzeo Special Rank Status za 75k, a tek sada bih imao 100k poena koliko inace kosta.

Inace sam upao na RevTT i uopste mi se ne svidja, sve im je rarovano, katastrofa...
 
Da li ima neko pozivnicu za FileList, imam 3 pozivnice za IPtorrents.

Imam filelist pozivnicu, treba mi jedna za IPT...

Inace sam upao na RevTT i uopste mi se ne svidja, sve im je rarovano, katastrofa...

Ja upravo nagruvao svoj FL nalog sa permanent vip za 75k, i jos za dodatnih 75k sam dodao i krunu. 💪👊
Jos mi ostalo 100k poena viska. Steta sto ne mogu da podelim kome treba. Nicemu mi vise ne sluze.
 
Mozda da pitas nekog od fl modova da manuelno prebaci meni nekih 40k poena da levelujem u permanent vip? Probaj, nista te ne kosta a meni bas mnogo pomaze. Naravno, ako prodje kombina ide s moje strane znacajan gift. Inbox. 😎
 
Pitao sam upravo, neko od moderatora mi je javio da transfer bonus poena nije moguc, te da svako mora za sebe da zaradi, nazalost.
 
Pitanja nekoliko u vezu exyusubs ako sme...
-Gde su im pravila na sajtu, izbečih oči trazeci i ne vidim ih?
-Kako se racuna tih 48h deljenja skinutog materijala?
Da li ako danas u 10h skinem torent i sadrzaj, radi komp i torrent klijent 2:14h, ugasim komp, sutra upalim komp i jos 1:21h radi torent klijent, upalim i prekorsutra u 16h i obrisem iz torent klijenta taj torrent koji sam trebao deliti a delio sam ga efikasno samo 3:35h ali je proslo 48h od skidanja i pocetka deljenja ili ima neki nacin da se sabere svo vreme koje sam delio torrent pa moram vise dana deliti dok se ne nakupi 48h?
- Da li npr kad skidam seriju u nekom torrentu sa celom sezonom mogu da otkacim i skinem samo jednu epizodu od 700MB i onda sam u obavezi deliti samo 700MB u srazmeri 1:1 a ostale epizode ne skinem i ne moram deliti iz tog zbirnog torrenta za celu sezonu?
 
Imam pozivnice za Funfile, IPT, Torrentleech i MMA-Tracker, ako nekome treba nesto od toga neka javi.
 
Šta se dešava sa CB zbog čega nema pozivnica, popunjen broj ili nešto drugo i kako doći do iste, postoji li način?
 
Nazad
Vrh Dno