Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Imate li nekih saveta za Red? Nedelju dana sam tamo i cini se kao vrlo nezgodan tracker za napredovanje i odrzavanje ratia ako nisi uploader. Nisam primetio ni da postoji neki bonus sistem. Koristim seedbox i opet slabo ide, cak i na novim torentima skinutim minut nakon sto se pojave nekako zavrsim maltene bez ikakvog uploada, iako posle bude jos 20 snatcheva.
 
Ja sam se isto pitao. Nisam imao ideju šta da radim i nabavio čitav tovar audio diskova, podesio Exact Audio Copy i krenuo da ripujem. Prvo što je neviđeni smor prekucavanje naslova numera - ako ne platiš onaj automatski "prepoznavač" 😊, drugo jako dugo proces traje, treće sve bude savršeno log 100%, skine jedan ili nijedan jer prosto nije sadržaj koji je tražen. I tako krckam ali jako sporo ide. Fali mi 2.5GB uploada do power usera.

Dobih preporuku ovde na forumu da preko tidala skidam albume u flac, postoji jednostavna metoda, ali isključivo da tražim albume 2021, nebitno koji su izvođači. Navodno je mnogim korisnicima iz tih visokih klasa podešen autodl na seedboxu koji automatski skida samo "nove" albume. Ovom metodom navodno može za vrlo kratko vreme da se nabije uploada, ali je velika verovatnoća da će ovi torrenti sa tidala bez log fajla biti "trump"-ovani čim neko zaista ripuje audio cd i okači torrent sa log fajlom, a tada se, ako sam dobro razumeo pravila, briše upload statistika od tog torrenta, tako da zato na red-u nisi bezbedan kad dođeš do neke klase. Ako si kačio "škart" vrlo lako možeš da se srozaš. 😊
 
Nisam član pomenutog trackera ,ali pretpostavljam da je isto kao i na svim muzičkim trackerima ili uploaduj sam ili koristi FL tokene i ako ima FL torente.Lično mislim da je malo napumpan RED jer su uzeli gomilu ljudi dok je Pedro bio down.
Ukoliko neko baš želi i voli flac mogu da probam da apliciram za invite (pošto se za invite aplicira a ne dobija) na Exigo (takođe ću vam verovatno tražiti profile na trackerima ,moram i ja biti član tih trakera jer takvo je pravilo). ali ne garantujem da će apliciranje biti odobreno..
Takođe ako neko želi ali ne zbog kolekcije nego da koristi ponudiću pozivnice za Trance Traffic i Its.
 
Jel Pedro nije više down?
 
Ja bih bio do neba zahvalan ako bi neko imao pozivnicu za Crnu Berzu, to je tracker za koji skupljam ratio na ostalim nadajuci se da ce negde imati invite thread za Power Usere. Mogao bih da pokažem ratio proof za tri trackera, odgovorno seedujem na njima, kao što bih na Crnoj Berzi.
 
Imam problem sa Red, pošto sam iza CG-NAT-a, neko je zloupotrebio IP adresu pa je ista banovana. Dajte mi kontakt od staff-a sa Red, hvala.

Trebalo bi da su ovo detalji njihovog irca - network: irc.scratch-network.net, kanal je #red-help, portovi 6997, 7000.

Ja bih bio do neba zahvalan ako bi neko imao pozivnicu za Crnu Berzu, to je tracker za koji skupljam ratio na ostalim nadajuci se da ce negde imati invite thread za Power Usere. Mogao bih da pokažem ratio proof za tri trackera, odgovorno seedujem na njima, kao što bih na Crnoj Berzi.

Ja bih te pozvao, ali prethodno iskustvo sa CB pozivanjem mi nije bas prijatno, covek je skinuo ono sto ga zanima i vise se nikad nije ulogovao. Ako stvarno planiras da koristis tracker i seedujes, posalji mi ta tri proofa u PM, pa cemo videti.
 
Pozdrav drustvo ima li neko pozivnicu za neke domace trackere?
Tipa yuwabits / crnaberza

Korisnik sam TorrentLeech( 1.3 ratio preko 8TB) i BTN pojma nemam isto tako par TB
Na oba sam vec preko 10 god.
 
Ja ne znam sto je ta Yuwabits toliko interesantan traker, dok nisu promenuli sajt i nacin logovanja sam imao tamo nalog ali od kako su ga promenuli kao i mnogi ne mogu da se ulogujem na isti.

Ali dok sam bio na starom sajtu ono je bio cemer i jad od trakera. Pa zato se pitam sta se promenulo u medjuvremenu pa da je postao toliko trazen?

A ovo je najsmesnije od svega.
Screenshot (30).png
 
Ja ne znam sto je ta Yuwabits toliko interesantan traker, dok nisu promenuli sajt i nacin logovanja sam imao tamo nalog ali od kako su ga promenuli kao i mnogi ne mogu da se ulogujem na isti.

Ali dok sam bio na starom sajtu ono je bio cemer i jad od trakera. Pa zato se pitam sta se promenulo u medjuvremenu pa da je postao toliko trazen?

A ovo je najsmesnije od svega.
Pogledajte prilog 302938
treba mi domaci torrent tracker, cuo sam od druga za ova dva. nemam bas informacija kakvi su.
 
Ako hoces ja ti mogu ponuditi EUC domaci traker, ako zelis da probas poslaji mi u DM email na koji da ti posaljem pozivnicu.
 
Jel neko na Nebulance-u, valja li cemu? Ima svoj invite thread na FL i GGn, ali ne bih aplicirao ako je bezveze. Jurim neku pristojnu alternativu za BTN. Vec sam na TV-Vaultu, ali tu nema novijih serija, a jedino jos znam za MTV koji je valjda propao nakon migracije sajta i ostao bez sadrzaja.
 
Trenutno je Nebulance jedina alternativa za BTN što se tiče trekera sa samo serijama i nije loš za novije stvari mada nisam nešto na njemu ni tražio starije naslove.
Inače ja za serije pored nebulance koristim i BHD, FL i HDB.
 
trazim pozivnicu za crnu berzu. zauzvrat nudim invite za ptp, btn, emp, hdb ili sta drugo zelite PS4, XBOX...
 
EUC je slab u poredjenju sa CB sto se tice domaceg sadrzaja... Ne kontam sto kace strani sadrzaj i CB i EUC kad toga ima na svakom koraku al dobro...
 
xaxaxa vrlo rado, ali nemam pozivnicu za crnu berzu, xaxaxaxa taj ptp je vrlo prijatna opcija.
Post automatically merged:

xaxaxa vrlo rado, ali nemam pozivnicu za crnu berzu, xaxaxaxa taj ptp je vrlo prijatna opcija.
 
Retko danas da se ima pozivnica za crnu berzu, ako moze kolega dao bih neki drugi torrent tracker u zamenu.
 
Mislim da se sprdao covek za ptp i ovo ostalo.

@hurakura ako ti stvarno treba berza, sibni mi proof sa nekog trackera u pm, pa te pozivam.
 
Ja sam takođe tako shvatio jer je bukvalno na istoj strani par dana pre toga pitao za pozivnicu za PTP... Koliko je realno da čovek nakon par dana ima da nudi sve to. Više je bilo sarkastično jer crna berza ne bi trebala biti toliko nedostižna, pa je verovatno mislio "dajte pozivnicu, ne pitam šta košta" :)
 
Kupio sam vec pozivnicu za crnu berzu. Ne treba mi vise. Dzabe bacio pare. Sajt ne vredi ni 5 dinara.
 
Bas naprotiv Crna Berza je jedan od boljih domacih trakera. Ako ti je potreban domaci sadrzaj tu ces naci sve.
 
bolje da si nam dao pozivnicu, bar bi ucinio dobro delo. Ovako se razocarao i ostao na tome.
 
Pa jos uvek moze nekome da pokloni nalog ako ne zeli da ga koristi. Bolje da nekome pokloni nalog ko ce ga koristiti nego da propada i da ga na kraju banuju zbog neaktivnosti.

Ovako njemu ne sluzi za ono sto je imao nameru i mozda ga nece nikada vise ni koristiti a neko ce se mozda obraduje, ima dosta njih koji su na predhodnim stranama trazili CB.
 
Nazad
Vrh Dno