Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Evo i od mene 5000.
 
Imam par pozivnica za TorrentLeech, IP torrents, Yuwabits, Eliteunitedcrew pa pišite ako nekome znači.
Planiram da ovih dana okačim par torrenata na TV-vault pa ću nadam se i tamo steći pravo za pozivanje.

P.S. Da li ima neko bafera na RED-u da mi pomogne da napravim nešto uploada. Okačio sam desetak albuma Divljih Jagoda u FLAC (100% log) pa ako želite i možete, svucite :)
Hvala :)
Moze li pozivnica za Yuwabits?
 
Momci , mnogo Vam hvala na poklon poenima . I previše je Crna berza dobar torrent tracker da bi sebi ubuduće dozvolio loš ratio .
 
Ako neko ima i hoce da mi posalje pozivnicu na crnoj berzi.
Hvala.
 
Imam par pozivnica za TorrentLeech, IP torrents, Yuwabits, Eliteunitedcrew pa pišite ako nekome znači.
Planiram da ovih dana okačim par torrenata na TV-vault pa ću nadam se i tamo steći pravo za pozivanje.

P.S. Da li ima neko bafera na RED-u da mi pomogne da napravim nešto uploada. Okačio sam desetak albuma Divljih Jagoda u FLAC (100% log) pa ako želite i možete, svucite :)
Hvala :)

Da li moguće dobiti pozivnicu za Yuwabits?
 
Neki traker da li postoji sa bazom novih i starih adonova, tema i drugog za worpress, joomla i slicno tome ?
 
Cak i da neko ima invite za PTP/BTN, mislim da ih trenutno samo uploaderi ili tako neke vrlo jake klase korisnika mogu slati. A koje su sanse da ovde ima takvih, pa jos raspolozenih da okolo dele pozivnice? Dok/ako ne spuste malo kriterijum, verovatno je jedina opcija izgraditi reputaciju na nekom drugom trackeru (Red, iTS, BiB, AB) i sacekati zvanicni recruitment.

@BobRock9x dobio THR.
 
Da li neko imam preporuku uopšte za neki otvoreni tracker za filmove sa našim titlovima, pošto doći do neke pozivnice je baaaaaš teško...
 
Da li neko imam preporuku uopšte za neki otvoreni tracker za filmove sa našim titlovima, pošto doći do neke pozivnice je baaaaaš teško...
Ako hoces mogu da te pozovem na EUC, nije najbolji traker ali je to sto imam i mogu da ponudim. Ako hoces poslaji mi email na private pa cu te pozovem.
 
Meni je žao što je EUC praktično klinički mrtav. Nekada sam i sam aktivno kačio sadržaj i to sa mnogo manjim uploadom nego danas, ali sam znao da razgraničim šta bi trebalo kačiti. Moj stav je da na domaće trekere treba kačiti prvenstveno domaći sadržaj ili nešto što se teže nalazi na javnim. Inostranih filmova i serija ima gotovo na svakom koraku, i po meni moraš ponuditi nešto više da bi korisnici taj tip sadržaja skidali baš tamo a ne sa nekog drugog mesta. U protivnom, džaba trud uploadera kad niko ne skida. To se upravo dešava na EUC-u. Recimo na Crnoj berzi kače filmove sa titlovima. Imam zamerku na masu stvari na CB, ali samo taj titl je kod mnogih ljudi dovoljan razlog da filmove skidaju odatle a ne sa nekog petog trekera.
Po meni na domaćim trekerima treba da bude domaćih serija, filmova, muzike, sinhronizovanih crtaća, eventualno nekih retkih emisija... Trebali bi da oforme neku internu grupu koja bi ripovala domaći sadržaj sa TV-a za kojim postoji interesovanje i verujem da bi treker za vrlo kratko vreme živnuo.

Šteta, nekada je baš bio posećen.
 
Admini su zeznuli stvar glumeći ludilo i lečeći sujetu, tako da su vremenom oterali ljude.
Slabo se postavlja sadržaj, a još slabije skida.

Jedina stvar koja je kao pre je lik koji ne odustaje i objavljuje redovno nova izdanja :D

Screenshot-20210328-123046-2.png
 
EUC je imao svoje zlatno doba dok je bio u SBB mrezi. Sada je mrtvo puvalo, nece ljudi da se trude oko njega jer sve sto moze tu da se nadje moze i na svim ostalim trakerima. Zato je meni Slovenski Partis.si bio brutalan sajt dok nisu doziveli ovaj debal sa serverom, ali vidim da pise da su sve naloge vratili sa backup-a i sve sto je bilo pa su sada u procesu seljenja.
 
Nazad
Vrh Dno