Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

nemanja123 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
 
Sta sad kada vise nema what.cd? :(
 
listaj unazad, pth i apollo.
 
Koji torent za igre koristite nakon što je Blackcats-games ugašen? Ogromna šteta za BCG, tracker na kojem sam bio najduže i odakle sam najviše skinuo.
 
onedrive pitanje:

brat ima na laptopu legalan windows i legalan office 365 (kao i sve ostale legalne programe).

uz office je dobio skype 60 minuta svaki mesec (fiksni prema određenim zemljama što nama znači zato što zovemo nemačku i hrvatsku) kao i 1tb prostora na onedrive-u.

e sad, koliko ms nadgleda onedrive? da li imaju pravo da nadgledaju i prijavljuju neku zloupotrebu? šta se dešava ako ima serije, filmove, muziku
sa privatnih trekera
i drži u oblaku a kada želi da pogleda skine na ssd i kasnije obriše?

inače uneo je gde god su ga tražili ime, prezime, adresu, telefon (skype i svi drugi nalozi) :)
 
Poslednja izmena:
Niko to ne gleda, mozes na hdd-u i c pron da furas sve dok te neko ne prijavi, a moze da te prijavi samo ako si podelio link doticnom. Ako koristis samo ti i jos po neko od tvojih prijatelja, nemas problem nikakav. :)
 
Poceli na IPT da se zale da im stizu pisma od provajdera za pirateriju. Konkretno za poslednji SW film i za neke serije.
 
Biće banovani oni koji to pominju, postovi brisnuti i kao da se ništa nije desilo. :D
Događalo se već.
 
IPT je valjda jedini privatni traker gde sam čuo da njegovi članovi dobijaju pisma za pirateriju :D
 
onedrive pitanje:

brat ima na laptopu legalan windows i legalan office 365 (kao i sve ostale legalne programe).

uz office je dobio skype 60 minuta svaki mesec (fiksni prema određenim zemljama što nama znači zato što zovemo nemačku i hrvatsku) kao i 1tb prostora na onedrive-u.

e sad, koliko ms nadgleda onedrive? da li imaju pravo da nadgledaju i prijavljuju neku zloupotrebu? šta se dešava ako ima serije, filmove, muziku
sa privatnih trekera
i drži u oblaku a kada želi da pogleda skine na ssd i kasnije obriše?

inače uneo je gde god su ga tražili ime, prezime, adresu, telefon (skype i svi drugi nalozi) :)
Ako je brat u Nemačkoj ja se ne bih igrao sa tim. Ako hoće tako nešto da koristi onda bi najbolje bilo seedbox i sFTTP i da ne misli :)
Nadgledaju P2P protok, a ovako niti nadgledaju niti bi mogli da vide šta skidaš. Vide samo da je bilo jednosmere razmene podataka :)
 
Ovde je, Srbija.
 
Ne verujem onda da će ga iko dirati.
Ima dinamičku adresu, a uvek može da se vadi da su u ukrali podatke i da to nije on. Ovde se otvaraju ogromne firme na ukradenu tuđu ličnu kartu te ovo neće :D
 
Oho, uhdbits puta dva, samo proverenim ljudima bih dao.
 
Imam 10 pozivnica za crnu brezu. Treba mi pozivnica za Torrent HR, IP torrent ili Apollo...Pozdrav
 
Ja mislim da je Filelist jedini privatni traker gde višetruko više ima seedera za 720p stvari od 1080p :D Prejak je traker zaista, ima sve živo i ogroman broj torenata je fl al eto baš je atipičan po tome rekao bih. Neverovatno koliko više ima seedera za bilo koji film u 720p od 1080p.
 
Da, stvarno je drasticna razlika :D seed za 720p daleko dominira sto se tice svih encodova filmova, i uopste nad svim ostalim torentima.

Kakav je vas stav po pitanju uvodjenja nekog vida bonus poena na Apollu?

Po meni je bolje tako - dve razlicite varijante, pa sta kome odgovara. Dva trackera sa razlicitim pristupima i svako kome treba muzika (a ne juri klase/nije uploader/nema besan up/ne zeli da bde za FL) moze i pod laksim uslovima da nabavi istu i odrzava ratio. S druge strane, strastveni muzikanti :d i koji zele da se dokazuju imaju drugi tracker i svima lepo.
 
Crna breza :laugh::laugh: znam da je greska u kucanju, ali uhvatih se za stomak :d
 
Bože šta li je TL radio sa trakerom?? Ko li ih je slagao da je ovo dobro što su promenili?:smash:
 
Katastrofa. Dobro je što i dalje može da se izabere stari izgled koji je svetlosnu godinu ispred novog.
 
Ova statistika na UHDBits sve šuntava? Ne smem da isključim kompjuter ni na sat. Odmah čim ponovo uključim torent klijent računa mi kao da sam ponovo jedan isti torent krenuo da seedujem a pritom mi i računaju i onaj koji sam ugasio kad sam naravno ugasio i komp. I vidim da nisam jedini i kod drugih takva ista situacija ima da jedan korisnik ispada da seeduje 2,3 ista torenta?? :d Izgleda da im se mnogo sporo ažurira statistika.
 
Free leech na PTH
 
Nije bas full FL, vise staff picks koji su vec nekih nedelju dana na FL statusu ali su tek veceras zvanicno objavljeni (plus valjda jos dva albuma).
 
Nazad
Vrh Dno