Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ne radi vec par dana.
 
Radio je do danas odlično (ako izuzmemo prvoaprilsku šalu).
 
Ukoliko neko ima pozivnicu za hdbits, iptorrents ili freshon.tv. Bio bih mu zahvalan. (imam pozivnice za demonoid i crnu berzu)
 
Poslednja izmena:
za hdbits tesko da ces da nekog ne zasmejes ovde, za berzu si dobio od mene, za ostalo tesko da ces skorije ako se ne angazujes malo da vidimo jel postujes pravila itd jer mnogima sam dao tvt pozivnicu i svi su disabled...niko ne vodi radi ne dolazi na sajt ne skida...ili mu ratio uzas...
 
Mozda misli na hd-bits.com, free su reg tamo.
 
Hoce neko da mi objasni zasto je HDbits tako poseban?
Ja sve HD filmove skidam sa usenet-a i nikad nisam imao problem da nadjem neki film, bio on stari iz 1930, 1940,1950... ili neki najnovi film.
Strasno me interesuje sta je to tako posebno na HDbits.
 
Poslednja izmena:
Hoce neko da mi objasni zasto je HDbits tako poseban?
Ja sve HD filmove skidam sa usenet-a i nikad nisam imao problem da nadjem neki film, bio on stari iz 1930, 1940,1950... ili neki najnovi film.
Strasno me interesuje sta je to tako posebno na HDbits.

Ma nije ništa poseban,samo velika reklama..
Što ima tamo,možeš nači i na drugim boljim trackerima..
 
Kao prvo, znam sta sam trazio i zasto(seizmos)! Naravno da je za hdbits.org... Sto se tice pozivnice koju sam dobio, mislim da sam i vise nego u skladu sa propisima! U svakom slucaju hvala!
 
Na AHD postoji mogućnost da kupim za 500.000 poena 1 TB upload-a ali mi nije jasno kako misle da mi smanje sa 21 na 6 ratio? Da li neko može da mi objasni da li će mi povećati upload kao da sam skidao na primer par stotina giga + 500.000 poena?
 
Porgrešno gledaš, u gornjem redu ti je "kupovina" uploada, a drugi red ti je zamena uploada za bonus poene.
 
Nisam ni obraćao pažnju:(
 
Hoce neko da mi objasni zasto je HDbits tako poseban?
Ja sve HD filmove skidam sa usenet-a i nikad nisam imao problem da nadjem neki film, bio on stari iz 1930, 1940,1950... ili neki najnovi film.
Strasno me interesuje sta je to tako posebno na HDbits.

Najveca kolekcija full br-a i odlicni internal ripovi. Ako hocu da nasjem neki film iz bilo koje godine na hdbits ga vucem punom brzinom dok na drugim trackerima uglavnom imaju nova izdanja dok za stara cesto nema seedera. Takodje cesto su scene enkodeovi ocigledno losiji. Isto i za zvuk, ako mi treba loosles audio za neki film isto imaju odlicnu bazu.

Bas sam dosta hd trackera probao ali nikad ni jedan nisam nasao da je blizu hdbitsu. Sve zavisi od potreba.
 
Poslednja izmena:
Šta je sa HDT ne sećam se da su ikad bili ovako dugo van funkcije?
Još mi sad stiglo ono obaveštenje da nisam svratio 10 dana a sajt ne radi, najbolje sad sve da nas banuju zbog neaktivnosti :D
 
Hdt radi meni
 
Ima li neko info sta je sa EUC (eliteunitedcrew), zasto ne radi?
 
Ima li kakvih vesti za fl ? Sta se desava ?
 
Vratio se fl. :)
 
Hoce neko da mi objasni zasto je HDbits tako poseban?
Ja sve HD filmove skidam sa usenet-a i nikad nisam imao problem da nadjem neki film, bio on stari iz 1930, 1940,1950... ili neki najnovi film.
Strasno me interesuje sta je to tako posebno na HDbits.
Glavna stvar, kvalitet encodova, pored gomile drugih prednosti.



I nema veze sa reklamom, vec sa kvalitetom.
 
Prednost HDBits-a je što bukvalno sve od hd-a imaš na jednom mestu a znaš da je u isto vreme kvalitet tih ripova, njihovih grupa, koji se tamo nalaze najbolji. E sad naravno da hdbits nije jedini dobar izvor hd materjala i naravno da nije apsolutno neophodan. Ja recimo ne shvatam one koji jure pozivnicu za taj traker i da moljakaju po forumima a naročito mi ne idu u glavu oni koji plate za nju 30,40,50 dolara, eura šta god???

Niti to najbolje nije neophodno da se uvek ima da bi se maksimalno uživalo nekom hd materjalu niti tih ripova koji su hd bits internal ima samo na hdbitsu nego svud redom.

Znači hdbits jeste definitivno plus, i dobra je stvar da se ima kako se recimo ne bi cimao da održavaš nekoliko trakera umesto jedan ali daleko od toga da ako nemaš hdbits onda propuštaš vrhunsku hd sliku.

Ako nekako upadneš upadni ako ne onda nije vredno cimanja gubljenja vremena po forumima kako bi tražio pozivnicu za hdbits. Pogotovo što i na usenet imaš gomilu hdbits ripova a i kudikamo sigurnije je skidanje nego preko torenta.
 
Meni definitivno ne radi HDT, čak su mi crveni i torenti što se siduju, zato sam bio ubeđen da nije do mene. Šta može da bude?
Inače ne radi mi ni FL, baš sad kad sam hteo prvi put nešto da skinem s njega :) south park starije sezone jurim, ne rade javni trekeri ne rade privatni raspad sistema :D
 
Prednost HDBits-a je što bukvalno sve od hd-a imaš na jednom mestu a znaš da je u isto vreme kvalitet tih ripova, njihovih grupa, koji se tamo nalaze najbolji. E sad naravno da hdbits nije jedini dobar izvor hd materjala i naravno da nije apsolutno neophodan. Ja recimo ne shvatam one koji jure pozivnicu za taj traker i da moljakaju po forumima a naročito mi ne idu u glavu oni koji plate za nju 30,40,50 dolara, eura šta god???

Niti to najbolje nije neophodno da se uvek ima da bi se maksimalno uživalo nekom hd materjalu niti tih ripova koji su hd bits internal ima samo na hdbitsu nego svud redom.

Znači hdbits jeste definitivno plus, i dobra je stvar da se ima kako se recimo ne bi cimao da održavaš nekoliko trakera umesto jedan ali daleko od toga da ako nemaš hdbits onda propuštaš vrhunsku hd sliku.

Ako nekako upadneš upadni ako ne onda nije vredno cimanja gubljenja vremena po forumima kako bi tražio pozivnicu za hdbits. Pogotovo što i na usenet imaš gomilu hdbits ripova a i kudikamo sigurnije je skidanje nego preko torenta.

poslednja afera na hdbits je prodaja pozivnica za 180e sa svim dokazima itd :)
 
Pa budale..
Ustvari nisu budale nego je nekome iz lupam Svedske to kao nama 500 dinara, ja bi dao 500 dinara da nemam acc.
 
Ja ne bih dao ni 100 dinara :D

Ne stvarno bez zajebancije da dam pare za pozivnice a ima svašta gde hoćeš. Ajde da nema nigde to pa možda bih dao 100 dinara, ali ti imaš svakakve ripove svuda, a pogotovo na tom usenetu za koji čak ima i fora kako bez pretplate da se skida. A baš i ne moram od 100 filmova da imam 100 hd bits internal, nisu jedini koji kvalitetno rade ripove :D
 
Obojica bi bili banovani nije bitno koliko vredi i 100din da date to je krsenje pravila ogromno, nema prodaje pozivnica.
 
Imam 40/2.5 i samo zamišljam kako je lepo onima koji imaju Beogrid, Targo (kojima normalno radi)...

U nekim slučajevima sam jedini seeder i ovo je brzina :(

screen-shot-2015-04-05-a.png
 
To se zove normalan internet, koji nam uskraćuju.
 
Nazad
Vrh Dno