Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da ne bese tih poklona, ostado ja na 0 upld xaxaxa
A kako se dobijaju lumensi i ti bonus poeni, mislim ako se zanemari beskorisni irc.
I bez konverzije lms>bs i obrnuto.
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam lumeni mogu da se dobiju samo kada je ova novogodišnja akcija, inače se kupuju za bonus poene. Bonus poeni se dobijaju seedovanjem po određenoj formuli koja je napisana na sajtu:

Bonus points accumulate at certain rates depending on the torrent you are seeding! A single episode will generally have a far lower bonus rate than a Season pack. There is a special formula we use for this. Season packs rates are based on: Months * Filesize * 0.15. So the bigger the torrent and the longer you seed, the more points you get. Episodes are simply Size * 0.15. An additional bonus multiplier applies where there are less than 5 seeders on a torrent.

Ukratko, ako hoćeš mnogo poena skidaj velike torente i seeduj ih mesecima... :)
 
Nema na šta. :)
Pitam se da li je iko uspeo da ubode 4 ili 5 komada, to je tek fina nagradica... :d
 
Sacekacu ja ipak ng 2014 :D
Hvala na inf.
 
Ja samo jedan, taman da postanem power user :)
 
Imam 2 pozivnice za TL, jedino sto trazim je odgovornost i mozda neki dokaz da imate dobar rate na nekim boljim torrent-ima.
 
Šta ste dobijali? Meni sve one najobičnije nagrade. Inače, sad mi fali još par TB i oko 1200 snatches za Mastera :), moram to da zveknem da poskidam neke povelike torente.
 
Ja jednom custom title i 2 puta po 150 lumena od "većih" nagrada.
 
Ništa dobro. Od većih, samo 150 lumena. Što se jurenja većeg ranga tiče, to sam batalio na neko vreme. Snatch-eve imam, poene ću isto imati podosta kroz mesec-dva, ali TB-ove download-om ne želim da napucam (na silu). Nekako mi glupo. :)
 
Da ne bese tih poklona, ostado ja na 0 upld xaxaxa
A kako se dobijaju lumensi i ti bonus poeni, mislim ako se zanemari beskorisni irc.
I bez konverzije lms>bs i obrnuto.
To sam skontao da konstatnim menjanjem lumena u bonus poene i obratno (poput berze) mozes da dobijes gomilu bonus poena na nista i to da trejdujes za klase...ali pretpostavljam da za to mogu da te kickuju pa se ne ustrucavam da to primenim, suvise je BTN elitan da se igram sa tim
 
?
Da bi kupio 100 lumena treba ti 120 000 bp a ako prodaješ 100 lumena dobićeš 80 000 bp...
Ili si pogrešno skontao ili sam ja propustio nešto... :)
 
Dacu ti primer: Za 1 lumen dobijes 1200 BP, a za 800 BP dobijes 1 lumen (odnosi nisu isti kao sto se vidi), znaci ako zamenis 800 BP za 1 lumen, pa opet taj isti lumen za 1200 BP u plusu si 400 BP i tako u nedogled dok ne skupis koliko ti treba. Sto vece zamene vise bonus poena dobijas, a na kraju sa tim bonus poenima kupujes nove klase koliko sam ja razumeo.
E sad ne znam da li postoji ogranicenje u smislu 10 lumena, 10 razmena, posto bi skontali admini da je prevara...
 
Poslednja izmena:
Dacu ti primer: Za 1 lumen dobijes 1200 BP, a za 800 BP dobijes 1 lumen (odnosi nisu isti kao sto se vidi), znaci ako zamenis 800 BP za 1 lumen, pa opet taj isti lumen za 1200 BP u plusu si 400 BP i tako u nedogled dok ne skupis koliko ti treba. Sto vece zamene vise bonus poena dobijas, a na kraju sa tim bonus poenima kupujes nove klase koliko sam ja razumeo.
E sad ne znam da li postoji ogranicenje u smislu 10 lumena, 10 razmena, posto bi skontali admini da je prevara...
hehehe sto bi to bilo lepo da moze tako :D
 
Dacu ti primer: Za 1 lumen dobijes 1200 BP, a za 800 BP dobijes 1 lumen (odnosi nisu isti kao sto se vidi), znaci ako zamenis 800 BP za 1 lumen, pa opet taj isti lumen za 1200 BP u plusu si 400 BP i tako u nedogled dok ne skupis koliko ti treba. Sto vece zamene vise bonus poena dobijas, a na kraju sa tim bonus poenima kupujes nove klase koliko sam ja razumeo.
E sad ne znam da li postoji ogranicenje u smislu 10 lumena, 10 razmena, posto bi skontali admini da je prevara...

Kao što reće Dzoni, obrnuo si to. :)
Obrati pažnju na natpise iznad dva odeljka gde se kupuju/prodaju bp, imaš "Exchange Bonus for Lumens" i "Exchange Lumens for Bonus" pa u odnosu na to vidi šta je šta...
 
Jel zna neko sta je sa HD-Space-om?
 
Kao što reće Dzoni, obrnuo si to. :)
Obrati pažnju na natpise iznad dva odeljka gde se kupuju/prodaju bp, imaš "Exchange Bonus for Lumens" i "Exchange Lumens for Bonus" pa u odnosu na to vidi šta je šta...

U pravu ste obrnuto je, i ima smisla... :)
 
Ako nisi ništa loše uradio, ne vidim razlog zašto.

Nego, je l' ja tebi beše dadoh pozivnicu za HDSpace? Ako jesam, ne'am te više u invite listi. :) Je l' ti isti nick tamo k'o i ovde, pa da proverim sa staff-om koji ti je sa nalogom.
 
Da, ti si mi dao pozivnici, isti mi je nick, nista lose nisam uradio, cak sta vise imao sam odlican ratio.
Sad kad hocu da se ulogujem izbaci gresku da mi je pogresan nick.
Sto je najgore, ne secam se na koji mail sam se tamo registrovao kako bi video sta je u pitanju.
 
Nažalost, pošto sam obrisao ličnu poruku gde sam imao tvoj mail... ne znam ni ja koji je. :)

Pitao sam admina sad. Trebalo bi odgovor relativno brzo da stigne i ako ti se ne spava... sačekajmo ga. :)

edit: Savršeno. 10 sekundi nakon što sam poslao poruku, eto ga, ode offline (admin, ne tracker). :smash:
 
Poslednja izmena:
Probao sam to odma'. Nema ga.

Dopisujem se sad sa adminom, pa ću da vidim šta će da bude.
 
Jel na BTN-u se u snatches racuna bilo koji torrent? Poskidao sam dosta stvari, ali mi nije uracunalo to. Kao da sam samo jedan snatch imao navodno...
 
Probao sam to odma'. Nema ga.

Dopisujem se sad sa adminom, pa ću da vidim šta će da bude.

Hvala Nikola, ja sam im sinoc napisao i odgovorili da mi je nalog obrisan zbog neaktivnosti.
Posteno nisam ulazio sigurno mesec dana, ali sam redovno seedovao sve torrente koje sam skinuo i imao sam odlican ratio.
Jos uvek mi stoje fajlovi koje sam tamo skinuo u torrent klijentu, samo sad su pocrveneli. :(
 
Nazad
Vrh Dno