Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Imam vise seeda i uploada od tebe al ne trazim PTP sve se moze naci i bez njega previse je Izvikan,,,,,

Srecno
Nije mi namera bila da ga merim vec da ukazem da sam odgovaran korisnik torenta sa duzim stazom. Evo trazim npr. francuski Happiness never comes alone 2012 i nema ga nigde bukvalno... Pa rekoh mozda je na PTP veca baza filmova van holivuda.
Sa ovakvim pristupom i vredjanjem drugih vidjenijih članova u ovoj temi nećeš nikada dobiti tu pozivnicu, veruj mi.
Evo verujem ti i drago mi je da postoje drveni advokati na forumu da rasciste situaciju za koju ih niko nije pitao.
Može preko oficijane prijave na BTNu da se dobije pozivnica za PTP.
Nemam nalog na BTNu. Ova 3 torenta na kojima sam bio su mi zavrsavala posao veci deo vremena. Medjutim u poslednje vreme gledam sve vise i vise filmova evropske i azijske kinematografije kojih bas i nema uvek na ovim torentima.
 
Naravno da postoje, da drugi članovi vide kome treba, a još više kome ne treba da daju.

Elem, ima film i na PTP i na HDB.
 
Naravno da postoje, da drugi članovi vide kome treba, a još više kome ne treba da daju.

Elem, ima film i na PTP i na HDB.
Danas se svako nalazi uvredjenim cak i za nesto sto nije upuceno njemu. Ako je tebi biti malo drugaciji vredjanje onda jednostavno nismo istog kalupa.
Hvala za informaciju da je torent dostupan, pretpostavio sam zato i pitah za PTP
 
Nije mi namera bila da ga merim vec da ukazem da sam odgovaran korisnik torenta sa duzim stazom. Evo trazim npr. francuski Happiness never comes alone 2012 i nema ga nigde bukvalno... Pa rekoh mozda je na PTP veca baza filmova van holivuda.

Evo verujem ti i drago mi je da postoje drveni advokati na forumu da rasciste situaciju za koju ih niko nije pitao.

Nemam nalog na BTNu. Ova 3 torenta na kojima sam bio su mi zavrsavala posao veci deo vremena. Medjutim u poslednje vreme gledam sve vise i vise filmova evropske i azijske kinematografije kojih bas i nema uvek na ovim torentima.
Taj film ima na javnim mestima da se nadje

Poslah ti link u inboks...Srdacan pozdrav
 
Da se izvinim odmah kolegi @bandovic jer sam pobrkao clanove. Iako je trebalo da bude posalica na racun Jovandeka Babic zeznuo sam se i uputio je coveku koji je ucinio brdo za torent zajednicu sa crtacima od 500gb i jace. Sala je trebala da bude na to da je Jovandeka spamovao 2 godine forum i na kraju dobio pozivnicu no proso brzi voz ;)

Hvala svima koji su ponudili torent putem poruka!
 
Ako nekog ne mrzi, nek baci pogled i javi kakva je situacija na BTN-u sto se tice "Los Serrano" serije. Na ovim alternativnim tv-trackerima (MTV, Nebulance, TVV) mrka kapa.
 
IPT nemam neke zahteve, delim skoro svima.
File list , za forumase sa duzim stazom.
 
Ako neko slucajno ima pozivnicu za ruski forum East rock bio bih mu veoma zahvalan.
 
"Регистрация на форуме возможна только по инвайтам"
 
Jel ima neka dobra dusa da posalje pozivnicu za mma-torrents. I sta se desilo sa yuwabits-om jel zna neko, kao da ne postoji vise,
 
Zna li ko šta je sa Redacted?
 
PTP definitivno nije izvikan plus što je preprost da se održava preko bonus poena ako imaš iole malo volje za to.

I to kažem ja koji ga i ne koristim puno jer sam više u usenet fazonu nego na privatnim trakerima, ali PTP čuvam i čuvaću ga za svaki slučaj sve dok me ne izbace zbog neaktivnosti eventualno ako rade to. Pošto imam odličan ratio, nemam hnr, ali zbog useneta nisam ništa skinuo sa PTP-a brat bratu jedno godinu dana sigurno.

Ali je ubedljivo najbolji filmski traker koji postoji. Ne samo po sadržaju već i preglednost, organizacija, lakoća skupljanja poena s obzirom da je elitni traker, i moje omiljeno one njihove kolekcije za mnoštvo tema i kategorija. Mnogo mi je krivo što ne mogu nekako da se povežu preko Trakta pa da se od njih napravi lista. Mislim može ali moraš da ubacuješ film po film, a ponekad ima previše za ubacivanje ručno a one koje redovno ažuriraju na PTP-previše je cimanja da pratiš promene i da radiš to isto na Traktu :) Šteta za to za nas koji koristimo Kodi i addone, ali što se tiče trakera čista 10-ka.
 
Poslednja izmena:
Udji jednom mesečno i miran si,ne moraš ništa preuzimati.Mada kažu jednom u tri meseca je dovoljno da odeš na PTP
 
Ja sam na svim meni bitnim trekerima uplatio donaciju, jer manje više na svakom u znak zahvalnosti dobiješ "inactivity pruning". Nije neko bogatstvo, ali upravo iz razloga da ne razmišljam kad sam se poslednji put logovao ili skinuo nešto. Za razliku od ostalih kod kojih donacija može da se uplati uvek, na HDB je link za donaciju vidljiv svega nedelju dve dana godišnje pa jedino tu treba malo truda da se "uhvati". :)
 
Ima li neko pozivnicu za PTP? Dugogodišnji sam član nekoliko trakera, šaljem dokaze.
 
+1 ako uopšte ima pozivnica.

Treba mi pandan BTN za filmove.
 
@bbK1ng
ako si Master+ na BTN i član više od 2 godine, možeš na njihovom forumu da dobiješ invite za PTP.
ili ako je neko odavde Elite+ na PTP, može da razmeni bonus poene i da vas pozove, a ako je Torrent Master+, onda može i bez razmene da dobije invite.
 
Meni bi trebalo za BTN pozivnica.Na PTP sam PU,potrudicu se da budem Elite ako je ikako moguce pa da vidim onda sta i kako ako ne dobijem do tada.
 
MOLIM??? Rarbg :eek:

rar.jpg
 
Jbt baš sam danas kod njih skinuo nešto što nigde drugde nisam mogao da nađem.
 
Tezak udarac je zadat. Bas sam voleo kod njih da skidam, kliknes na jedan film i odmah ispod imas sve varijante, hos 4k, full hd ili nesto manje. Stvarno steta.
 
Nazad
Vrh Dno