Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ne treba ti nista, bas tezak za odrzavanje, ne vidim nikakvu prednost u odnosu na FL i TD recimo. Nekada prije mozda, sad je bas precijenjen.
 
Imao sam ga, ama baš ništa specijalno.
 
Ima li nekog na AR-u (AlphaRatio)? Kakav je u poredjenju sa FL?

Aplicirah jos pre dva meseca kod recruitera, ali nema odgovora. Pa gledam dal da ga podsetim ili da batalim ako tracker nije nista spec.
 
alpha ratio je ok . imam ga dugi niz godina. U poredjenju sa FL hmm sta reci neke stvari tj starije filmove klasike nisam nasao na FL ali sam nasao na alpha torrentu sa pristojnim seedom sto bih naglasio od 1 do 5 recimo 4.
 
Jel ima neko da koristi kombinaciju ruTorrent ili qbittorrent i RSS feedove? Prvi put koristim Regex pravila, koristio sam do sada obicna pravila u uTorrentu, pa nikako ne mogu da se snadjem, iako mislim da radim sve kako treba. Pa ako neko zna oko ovoga, neka mi posalje PP, obecavam necu mnogo da ga smaram. :)
 
Ovi sa Pedros'a najavili povratak u decembru,čekam ih tri godine.Mnogo
 
caos jel ima mozda neko pozivnicu za yuwabits? imam pozivnice za iptorent.
 
Na filelist-u poceli da dele poklone, svaka 24h po jedan, narocito bitno za novije clanove sa slabijim ratio-om, svasta moze da se dobije.
ja recimo dobio 20 dana VIP-a. sta da radim sa tim?

This class always has a minimum ratio equal to 2, regardless of the download made, and they are excluded from the hit & run rules.
They can put Custom Title on their own.

nista mi od ovoga ne treba iskreno. hit & run ne planiram da radim, a to sto ratio ne moze da mi ode ispod 2 dok traje vip ne mogu da zloupotrebim posto kad nestane vip skljokace se na minus beskonacno. osim ako ne racunaju download uopste, pa ti je sve freeleech fakticki? jel zna neko kako to funkcionise?
 
Imam po 3 pozivnice za filelist i IPT. Filelist samo za clanove sa duzim stazom i one koji cw da odrzavaju, tj za ozbiljnije clanove.
ja recimo dobio 20 dana VIP-a. sta da radim sa tim?

This class always has a minimum ratio equal to 2, regardless of the download made, and they are excluded from the hit & run rules.
They can put Custom Title on their own.

nista mi od ovoga ne treba iskreno. hit & run ne planiram da radim, a to sto ratio ne moze da mi ode ispod 2 dok traje vip ne mogu da zloupotrebim posto kad nestane vip skljokace se na minus beskonacno. osim ako ne racunaju download uopste, pa ti je sve freeleech fakticki? jel zna neko kako to funkcionise?
Dzabe je i sirce slatko hahaha. To ti je to, zastita od h&r u principu skidas sta oces. Nece se skljokati, svw sto skines dok si u vip-u se ne racuna.skidaj sta oces i koliko hoces dok si VIP
 
Poslednja izmena:
hvala puno za objasnjenje. znaci ne racuna mi se nista u download, samo upload? kao da je sve freeleech?

moram da kupim novi hdd sto pre :D
 
Da, dobih i ja jutros 20 dana VIP-a ali baš ne znam šta bih skidao s obzirom da imam i Netflix i HBO GO. :D
 
ja bogami sve skidam iako imam sve te streaming servise. jednostavno bolja slika i ne volim stream....

ali isto tako ne znam sta bih skidao... sad browseujem da nadjem nesto sto mi se svidja, samo da bih imao sta da seedujem... jel se i ovde dobijaju seed poeni kao na ipt?
 
ja bogami sve skidam iako imam sve te streaming servise. jednostavno bolja slika i ne volim stream....

ali isto tako ne znam sta bih skidao... sad browseujem da nadjem nesto sto mi se svidja, samo da bih imao sta da seedujem... jel se i ovde dobijaju seed poeni kao na ipt?
Druga je formula, pa baci pogled i iskoristi prednosti ;)
 
Dobijaju li se neki FLCoin na FL iRC-u? Vidim da pise i za idle, ali ne pise i koliko. Trenutni seedbox mi radi sa usb-a, koji je ispod 50GB, generise samo 2 coina po satu, pa rekoh da probam da ubrzam malo.
 
Blutopia globalni freeleech.

UHDBits (sitewide, sta god to znacilo?) freeleech do 2. januara 2022.
 
Da li administracija crneberze vraca izbrisane naloge ili eventualno da li bi poslali invite code za novi? Gde ih uopste kontaktirati? Nasao sam login od svog naloga registrovanog krajem 2018, ali kad pokusam da se logujem kaze:

"Neuspela prijava!
Error: Username or password entry incorrect"
 
Imam 3 pozivnice za filelist, ozbiljnijim clanovima, tj ko ce ga odrzavati.

Imam 3 pozivnice za IPT
 
Ja sam sada gledao 25 dana vip na Fl,a TL ne daje nista ?HD-T je dao free 24h mada jos uvek traje.
 
Nazad
Vrh Dno