Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Prvi put bukvalno hoću da odem na neki torent tracker gde se ide sa invajtom, pa ako biste mogli da mi preporučite neki koji je dobar, koji ima raznovrsne stvari a za koji je moguće da se dobije invite relativno lagano? :) Do sad je uvek sve to bilo po javnim trackerima.
 
Krenes sa IPTorrents, pa onda Filelist i siris dalje. Ako budes dobar dobijes invite....
Daj mejl da ti posaljem IPT.
 
Ima li neko pozivnicu za crnaberza? Dao bi pozivnicu za TL. P.s. clan sam filelist, TL i imam 1tb+ surplus seed :)
 
Hvala clanu Nabukodonosor na ukazanom poverenju i pozivnici za FileList. Imam i jedno pitanje vezano za ovaj sajt:

- 0.2 FLCoins per hour for each torrent, however, this bonus is applied only for 10 torrents; - 1.0 FLCoins per hour if your seeding size(sum of the size of all your completed torrents) is 50GB or bigger; - 0.2 FLCoins per hour for each 50GB you are seeding(maximum 1TB); - 1.0 FLCoins per hour if you have 200 reputation points or more.

Ako se izuzme reputacija (200), za prvi red ide max 2 koina, za drugi 1, i za treci 4 koina. To je bez reputacije max od 7 koina po satu x 24 casa dnevno = 168 koina po danu...
Za 70.000 koina moze se uzeti VIP (permanent), 16TB upload, 16 pozivnica. Sve to za 417 dana (70.000 / 168 = 417) iliti manje od 14 meseci. Da li je ova racunica tacna? I sto se tice donacije su najvelikodusniji od svih trakera za koje znam...
 
Jel ima neko pozivnicu za IPTorrents, do sad sam koristio samo ove javne, imam trenutni total ratio je 12.xxx (preko 4TB up) za 3 meseca, komp mi uglavnom radi 24/7, uglanom serije i filmovi mi trebaju.
 
Hvala clanu Nabukodonosor na ukazanom poverenju i pozivnici za FileList. Imam i jedno pitanje vezano za ovaj sajt:

- 0.2 FLCoins per hour for each torrent, however, this bonus is applied only for 10 torrents; - 1.0 FLCoins per hour if your seeding size(sum of the size of all your completed torrents) is 50GB or bigger; - 0.2 FLCoins per hour for each 50GB you are seeding(maximum 1TB); - 1.0 FLCoins per hour if you have 200 reputation points or more.

Ako se izuzme reputacija (200), za prvi red ide max 2 koina, za drugi 1, i za treci 4 koina. To je bez reputacije max od 7 koina po satu x 24 casa dnevno = 168 koina po danu...
Za 70.000 koina moze se uzeti VIP (permanent), 16TB upload, 16 pozivnica. Sve to za 417 dana (70.000 / 168 = 417) iliti manje od 14 meseci. Da li je ova racunica tacna? I sto se tice donacije su najvelikodusniji od svih trakera za koje znam...
Baš tako kako si preračunao.
 
da li neko zna gde mogu da se skinu amazon prime videos? jel probao neko da downloaduje pomocu programa direkt sa amazon prime? nasao sam neki tune pat program, jel to legit?
 
Imaš na rarbg uglavnom sve poznatije serije i filmove bez registracije može da se skida
Hvala clanu Nabukodonosor na ukazanom poverenju i pozivnici za FileList. Imam i jedno pitanje vezano za ovaj sajt:

- 0.2 FLCoins per hour for each torrent, however, this bonus is applied only for 10 torrents; - 1.0 FLCoins per hour if your seeding size(sum of the size of all your completed torrents) is 50GB or bigger; - 0.2 FLCoins per hour for each 50GB you are seeding(maximum 1TB); - 1.0 FLCoins per hour if you have 200 reputation points or more.

Ako se izuzme reputacija (200), za prvi red ide max 2 koina, za drugi 1, i za treci 4 koina. To je bez reputacije max od 7 koina po satu x 24 casa dnevno = 168 koina po danu...
Za 70.000 koina moze se uzeti VIP (permanent), 16TB upload, 16 pozivnica. Sve to za 417 dana (70.000 / 168 = 417) iliti manje od 14 meseci. Da li je ova racunica tacna? I sto se tice donacije su najvelikodusniji od svih trakera za koje znam...
Ja se ne bih opterećivao sa bonusima, na FL nabaci 10 minimalnih torrenata od par MB da ti skuplja bonuse i cepaj.
 
hvala puno na odgovoru. nasao sam jednu na rarbg, ali drugu ne mogu da nadjem nikako (midsomer murders). imam je vec skinutu ali hocu bolji kvalitet, i zbog toga ne zelim ni da streamujem. criminal minds sam gledao na netflixu jedno vreme i pre nedelju dana sam poceo da skidam sa rarbg amazon prime ripove progledo sam. zato sad hocu da skinem komplet criminal minds (to ima na rarbg) i midsomer murders (ne mogu nigde da nadjem amazon prime rip, samo stare dvd ripove.

informative murder p*rn (ako neko gleda south park) :D ahahahahaha

edit: jel moze info koliko kosta vip status na file list? ako mi neko da pozivnicu i ja uplatim odmah vip status, jel taj neko nece da ima problema posle? pitam da bih lakse dobio pozivnicu, da ne moram da dokazujem ratio sa drugih trekera za nju (posto nemam) jer sve naloge sto sam imao crkli su pre 5 godina kad sam prestao da torrentujem, sad bih da se vratim u biznis :D
 
sta vip status na file list? ako mi neko da pozivnicu i ja uplatim odmah vip status, jel taj neko nece da ima problema posle? pitam da bih lakse dobio pozivnicu, da ne moram da dokazujem ratio sa drugih trekera za nju (posto nemam) jer sve naloge sto sam imao crkli su pre 5 godina kad sam prestao da torrentujem, sad bih da se vratim u biznis :D

6e za dva meseca a dobijes i 1tb upload
 
to mi je ok, ne bih imao problem sa tim. kakav je inace file list? po vasem misljenju treba mi nesto gde mogu da nadjem sve, i knjige, manuale, i serije i tako to, od svega po malo?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako ti treba od svega po malo, bilo koji od poznatijih generalnih trekera ce ti raditi posao, a filelist je ponajbolji medju njima. Odlican je, posebno za serije koje su ti ocito medju prioritetima, a pritom je ekstremno lak za odrzavanje. Skidaj za pocetak freeleech torente kojih je gomila i brzo ces nagruvati upload + sitne torente za skupljanje bonus poena kojima ces doci do vip statusa. Nema potrebe da placas bilo sta.

Usput, ako kreces od nule sa trekerima, a pritom te interesuju knjige, dosta dobro mesto za pocetak je MaM (myanonamouse.net). Potrebno je samo da izdvojis 20-ak minuta za intervju na njihovom sajtu i dobices pozivnicu. Treker je odlican, ekipa super ljubazna, a putem invite dela na forumu vremenom mozes doci do nekih vrlo dobrih mesta. Izmedju ostalih, bas filelist je jedan od trekera koji regrutuju tamo.
 
hvala puno za lepo objasnjenje. ja sam dosta torrentovao do pre nekih 5 godina, i imao sam kompjuter samo za to. u medjuvremenu sam se preselio i nisam mogao, ali sad se razmisljam opet da pocnem, jer sam obezbedio komp za to, ali sad moram da krenem od nule. zato sam mislio da izaberem jedan dobar treker, uplatim neki upload ili vip status kako to vec ide cisto da taj koji me je pozvao zna da nece imati problema, posto nemam ni jedan dokaz o sidovanju (imao sam terabajte i terabajte na raznim trekerima, nasem eucbg, pa na onom hdbits kako se zvase, i na jos ponekim ne secam se). file list je the tracker to have znaci, hvala puno!

registrovacu se na myanonamouse, ali ako bi neko mogao da mi posalje pozivnicu za file list bio bih zahvalan. kao sto rekoh nemam dokaze da sam pouzdan, osim staza na ovom forumu. cek sad vidim da pise 2016, to i nije neki staz, ali zapravo sam tu od neke 2006, samo sam se vracao 3 puta :D a to bas i ne ide u korist da dokaze da nisam b*dala :D :D :D
 
Za pocetak FileList i IPT, kombinacija dva najbolja generalna trekera i nalazices prakticno sve sto ti treba.

Naravno, za filmove i serije imas bolje trekere, HDBits, BTN, PTP, ali je tesko upasti.

Za domaci sadrzaj Crna Berza i EUC, s tim sto je tesko sada upasti na Crnu Berzu.

Ja ti mogu dati pozivnice za IPT i HDT, HDT je treker sa dosta HD sadrzaja ali te prakticno prisiljava da skidas XXX da bi nabijao upload, samo su XXX torrenti FreeLeech. Mozda imam i za EUC pozivnicu, bio je neko vreme i otvoren za registraciju, provericu pa javljam.
 
Za EUC mogu ja da mu posaljem. To nije problem.

Dvojici kojoj sam dao su usli videli i izasli napolje i nikada vise usli na EUC.
 
hvala puno obojici! euc nalog mi je parkiran tako da to mogu da povratim ako bas zelim (a ne zelim zasad, jer je samo jos jedna obaveza, a ne treba mi domaci sadrzaj). crnu berzu isto imam, ali isko kao euc ne treba mi domaci sadrzaj.

File List bi mi znacio, ako neko ima.
 
Evo TorrentLeech ima dobru ponudu :)

Get a Seedbox - Get an invite promo!
We have opened signups for a limited time, with an awesome promo! Get a SeedBox from Seedit4.me, and in return enjoy an invite with 1 week of VIP on top!

Head to sign up promo page here , to learn more!
 
hvala puno na odgovoru. nasao sam jednu na rarbg, ali drugu ne mogu da nadjem nikako (midsomer murders). imam je vec skinutu ali hocu bolji kvalitet, i zbog toga ne zelim ni da streamujem. criminal minds sam gledao na netflixu jedno vreme i pre nedelju dana sam poceo da skidam sa rarbg amazon prime ripove progledo sam. zato sad hocu da skinem komplet criminal minds (to ima na rarbg) i midsomer murders (ne mogu nigde da nadjem amazon prime rip, samo stare dvd ripove.

informative murder p*rn (ako neko gleda south park) :D ahahahahaha

edit: jel moze info koliko kosta vip status na file list? ako mi neko da pozivnicu i ja uplatim odmah vip status, jel taj neko nece da ima problema posle? pitam da bih lakse dobio pozivnicu, da ne moram da dokazujem ratio sa drugih trekera za nju (posto nemam) jer sve naloge sto sam imao crkli su pre 5 godina kad sam prestao da torrentujem, sad bih da se vratim u biznis :D
criminal minds imaš na bit-hdtv (još je i free leech), lako se nalazi pozivnica za tamo
HDT je treker sa dosta HD sadrzaja ali te prakticno prisiljava da skidas XXX da bi nabijao upload, samo su XXX torrenti FreeLeech.
Šta je ovde problem? Skineš i odmah obrišeš, nema h&r tamo. Dovoljno je skinuti 15 GB zbirno na 3 meseca, to nije teško. Sa našim paketima za to mi treba cca 15 minuta​
 
criminal minds imaš na bit-hdtv (još je i free leech), lako se nalazi pozivnica za tamo

Šta je ovde problem? Skineš i odmah obrišeš, nema h&r tamo. Dovoljno je skinuti 15 GB zbirno na 3 meseca, to nije teško. Sa našim paketima za to mi treba cca 15 minuta​
criminal minds nije toliki problem, to ima na rarbg, amazon prime rip, sasvim pristojan. midsomer murders ne mogu da nadjem. taj bit-hdtv sam imao pre, simpa treker, secam se da sam svukao star wars odatle.

cuveni torrent leech, kako se njega ne setih, jel je i dalje jedan od boljih trekera?
 
e hvala puno za taj info! znaci ipak niko nece da se smara sa ripovanjem starijih sezona sa amazona. jel ima neko iskustva sa ovim netflix / amazon downloaderima? koji je legit?
 
Kod:
cinemaz.to
otvoren za registracije. Danas i neko vreme sutra. Evropski filmovi često boljeg tehničkog kvaliteta. Mali promet, bez seedboxa ili kablovskog teško, možda sa velikim hdd-om, pa da se ide zamenu vreme seeda za poene.
 
Da li ima nesto slicno kao sto je rutracker ali da je na engleskom?
Rutracker je super sto je free ali kad skinem neku igru uvek muke da je prebacim na engleski.
Sad skinuo igru posle 6 meseci i nema sase da se prebaci na engleski,inako sam na pozetku instalacije izabrao engleski.

Da li ima nesto slicno ali da nije na ruskom jeziku?
Realno,ako skinem nesto u 6 meseci 2 do 3 puta i kad skinem ovi problemi sa jezikom...
 
ja sam istu muku imao sa rome total war :D izabrao engleski pri instalaciji, u opisu torrenta pisalo da ima engleski... kad upalio igru ono ruski :LOL: :LOL: :LOL:
 
Sme li da se pita ovde ako neko moze da mi nađe FLAC album (ako ga ima negde)
 
Nazad
Vrh Dno