Razmena pozivnica za torrent trackere

Jovandeka Babic

Flash Drive
Učlanjen(a)
03.10.2018
Poena
16
xaxaxa vrlo rado, ali nemam pozivnicu za crnu berzu, xaxaxaxa taj ptp je vrlo prijatna opcija.
Post automatically merged:

xaxaxa vrlo rado, ali nemam pozivnicu za crnu berzu, xaxaxaxa taj ptp je vrlo prijatna opcija.

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
Mislim da se sprdao covek za ptp i ovo ostalo.

@hurakura ako ti stvarno treba berza, sibni mi proof sa nekog trackera u pm, pa te pozivam.

bandovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2002
Poena
18
Ja sam takođe tako shvatio jer je bukvalno na istoj strani par dana pre toga pitao za pozivnicu za PTP... Koliko je realno da čovek nakon par dana ima da nudi sve to. Više je bilo sarkastično jer crna berza ne bi trebala biti toliko nedostižna, pa je verovatno mislio "dajte pozivnicu, ne pitam šta košta" :)

hurakura

Flash Drive
Učlanjen(a)
18.09.2012
Poena
28
Kupio sam vec pozivnicu za crnu berzu. Ne treba mi vise. Dzabe bacio pare. Sajt ne vredi ni 5 dinara.

BobRock9x

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.01.2021
Poena
28
Bas naprotiv Crna Berza je jedan od boljih domacih trakera. Ako ti je potreban domaci sadrzaj tu ces naci sve.

BobRock9x

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.01.2021
Poena
28
Pa jos uvek moze nekome da pokloni nalog ako ne zeli da ga koristi. Bolje da nekome pokloni nalog ko ce ga koristiti nego da propada i da ga na kraju banuju zbog neaktivnosti.

Ovako njemu ne sluzi za ono sto je imao nameru i mozda ga nece nikada vise ni koristiti a neko ce se mozda obraduje, ima dosta njih koji su na predhodnim stranama trazili CB.

Nicolla

Flash Drive
Učlanjen(a)
28.12.2014
Poena
3
Prvi put bukvalno hoću da odem na neki torent tracker gde se ide sa invajtom, pa ako biste mogli da mi preporučite neki koji je dobar, koji ima raznovrsne stvari a za koji je moguće da se dobije invite relativno lagano? :) Do sad je uvek sve to bilo po javnim trackerima.

Vrh Dno