Razmena pozivnica za torrent trackere

mathenigma

Flash Drive
Učlanjen(a)
25.03.2021
Poena
1
Imam par pozivnica za TorrentLeech, IP torrents, Yuwabits, Eliteunitedcrew pa pišite ako nekome znači.
Planiram da ovih dana okačim par torrenata na TV-vault pa ću nadam se i tamo steći pravo za pozivanje.

P.S. Da li ima neko bafera na RED-u da mi pomogne da napravim nešto uploada. Okačio sam desetak albuma Divljih Jagoda u FLAC (100% log) pa ako želite i možete, svucite :)
Hvala :)

Da li moguće dobiti pozivnicu za Yuwabits?

seizmos

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poena
38
Neki traker da li postoji sa bazom novih i starih adonova, tema i drugog za worpress, joomla i slicno tome ?

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
Cak i da neko ima invite za PTP/BTN, mislim da ih trenutno samo uploaderi ili tako neke vrlo jake klase korisnika mogu slati. A koje su sanse da ovde ima takvih, pa jos raspolozenih da okolo dele pozivnice? Dok/ako ne spuste malo kriterijum, verovatno je jedina opcija izgraditi reputaciju na nekom drugom trackeru (Red, iTS, BiB, AB) i sacekati zvanicni recruitment.

@BobRock9x dobio THR.

mathenigma

Flash Drive
Učlanjen(a)
25.03.2021
Poena
1
Da li neko imam preporuku uopšte za neki otvoreni tracker za filmove sa našim titlovima, pošto doći do neke pozivnice je baaaaaš teško...

BobRock9x

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.01.2021
Poena
28
Da li neko imam preporuku uopšte za neki otvoreni tracker za filmove sa našim titlovima, pošto doći do neke pozivnice je baaaaaš teško...
Ako hoces mogu da te pozovem na EUC, nije najbolji traker ali je to sto imam i mogu da ponudim. Ako hoces poslaji mi email na private pa cu te pozovem.

bandovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2002
Poena
18
Meni je žao što je EUC praktično klinički mrtav. Nekada sam i sam aktivno kačio sadržaj i to sa mnogo manjim uploadom nego danas, ali sam znao da razgraničim šta bi trebalo kačiti. Moj stav je da na domaće trekere treba kačiti prvenstveno domaći sadržaj ili nešto što se teže nalazi na javnim. Inostranih filmova i serija ima gotovo na svakom koraku, i po meni moraš ponuditi nešto više da bi korisnici taj tip sadržaja skidali baš tamo a ne sa nekog drugog mesta. U protivnom, džaba trud uploadera kad niko ne skida. To se upravo dešava na EUC-u. Recimo na Crnoj berzi kače filmove sa titlovima. Imam zamerku na masu stvari na CB, ali samo taj titl je kod mnogih ljudi dovoljan razlog da filmove skidaju odatle a ne sa nekog petog trekera.
Po meni na domaćim trekerima treba da bude domaćih serija, filmova, muzike, sinhronizovanih crtaća, eventualno nekih retkih emisija... Trebali bi da oforme neku internu grupu koja bi ripovala domaći sadržaj sa TV-a za kojim postoji interesovanje i verujem da bi treker za vrlo kratko vreme živnuo.

Šteta, nekada je baš bio posećen.

Stock

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.09.2018
Poena
43
Admini su zeznuli stvar glumeći ludilo i lečeći sujetu, tako da su vremenom oterali ljude.
Slabo se postavlja sadržaj, a još slabije skida.

Jedina stvar koja je kao pre je lik koji ne odustaje i objavljuje redovno nova izdanja :D

Screenshot-20210328-123046-2.png

BobRock9x

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.01.2021
Poena
28
EUC je imao svoje zlatno doba dok je bio u SBB mrezi. Sada je mrtvo puvalo, nece ljudi da se trude oko njega jer sve sto moze tu da se nadje moze i na svim ostalim trakerima. Zato je meni Slovenski Partis.si bio brutalan sajt dok nisu doziveli ovaj debal sa serverom, ali vidim da pise da su sve naloge vratili sa backup-a i sve sto je bilo pa su sada u procesu seljenja.

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
Imate li nekih saveta za Red? Nedelju dana sam tamo i cini se kao vrlo nezgodan tracker za napredovanje i odrzavanje ratia ako nisi uploader. Nisam primetio ni da postoji neki bonus sistem. Koristim seedbox i opet slabo ide, cak i na novim torentima skinutim minut nakon sto se pojave nekako zavrsim maltene bez ikakvog uploada, iako posle bude jos 20 snatcheva.

bandovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2002
Poena
18
Ja sam se isto pitao. Nisam imao ideju šta da radim i nabavio čitav tovar audio diskova, podesio Exact Audio Copy i krenuo da ripujem. Prvo što je neviđeni smor prekucavanje naslova numera - ako ne platiš onaj automatski "prepoznavač" 😊, drugo jako dugo proces traje, treće sve bude savršeno log 100%, skine jedan ili nijedan jer prosto nije sadržaj koji je tražen. I tako krckam ali jako sporo ide. Fali mi 2.5GB uploada do power usera.

Dobih preporuku ovde na forumu da preko tidala skidam albume u flac, postoji jednostavna metoda, ali isključivo da tražim albume 2021, nebitno koji su izvođači. Navodno je mnogim korisnicima iz tih visokih klasa podešen autodl na seedboxu koji automatski skida samo "nove" albume. Ovom metodom navodno može za vrlo kratko vreme da se nabije uploada, ali je velika verovatnoća da će ovi torrenti sa tidala bez log fajla biti "trump"-ovani čim neko zaista ripuje audio cd i okači torrent sa log fajlom, a tada se, ako sam dobro razumeo pravila, briše upload statistika od tog torrenta, tako da zato na red-u nisi bezbedan kad dođeš do neke klase. Ako si kačio "škart" vrlo lako možeš da se srozaš. 😊

papaja

Flash Drive
Učlanjen(a)
09.03.2021
Poena
3
Nisam član pomenutog trackera ,ali pretpostavljam da je isto kao i na svim muzičkim trackerima ili uploaduj sam ili koristi FL tokene i ako ima FL torente.Lično mislim da je malo napumpan RED jer su uzeli gomilu ljudi dok je Pedro bio down.
Ukoliko neko baš želi i voli flac mogu da probam da apliciram za invite (pošto se za invite aplicira a ne dobija) na Exigo (takođe ću vam verovatno tražiti profile na trackerima ,moram i ja biti član tih trakera jer takvo je pravilo). ali ne garantujem da će apliciranje biti odobreno..
Takođe ako neko želi ali ne zbog kolekcije nego da koristi ponudiću pozivnice za Trance Traffic i Its.

a c a

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poena
83
Imam problem sa Red, pošto sam iza CG-NAT-a, neko je zloupotrebio IP adresu pa je ista banovana. Dajte mi kontakt od staff-a sa Red, hvala.

titanius1992

Flash Drive
Učlanjen(a)
16.08.2020
Poena
1
Ja bih bio do neba zahvalan ako bi neko imao pozivnicu za Crnu Berzu, to je tracker za koji skupljam ratio na ostalim nadajuci se da ce negde imati invite thread za Power Usere. Mogao bih da pokažem ratio proof za tri trackera, odgovorno seedujem na njima, kao što bih na Crnoj Berzi.

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
Imam problem sa Red, pošto sam iza CG-NAT-a, neko je zloupotrebio IP adresu pa je ista banovana. Dajte mi kontakt od staff-a sa Red, hvala.

Trebalo bi da su ovo detalji njihovog irca - network: irc.scratch-network.net, kanal je #red-help, portovi 6997, 7000.

Ja bih bio do neba zahvalan ako bi neko imao pozivnicu za Crnu Berzu, to je tracker za koji skupljam ratio na ostalim nadajuci se da ce negde imati invite thread za Power Usere. Mogao bih da pokažem ratio proof za tri trackera, odgovorno seedujem na njima, kao što bih na Crnoj Berzi.

Ja bih te pozvao, ali prethodno iskustvo sa CB pozivanjem mi nije bas prijatno, covek je skinuo ono sto ga zanima i vise se nikad nije ulogovao. Ako stvarno planiras da koristis tracker i seedujes, posalji mi ta tri proofa u PM, pa cemo videti.

a c a

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poena
83
Imam i ja taj irc, čučim tu već dva dana, nikoga nema....

Kikibgd

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.04.2007
Poena
38
Pozdrav drustvo ima li neko pozivnicu za neke domace trackere?
Tipa yuwabits / crnaberza

Korisnik sam TorrentLeech( 1.3 ratio preko 8TB) i BTN pojma nemam isto tako par TB
Na oba sam vec preko 10 god.

BobRock9x

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.01.2021
Poena
28
Ja ne znam sto je ta Yuwabits toliko interesantan traker, dok nisu promenuli sajt i nacin logovanja sam imao tamo nalog ali od kako su ga promenuli kao i mnogi ne mogu da se ulogujem na isti.

Ali dok sam bio na starom sajtu ono je bio cemer i jad od trakera. Pa zato se pitam sta se promenulo u medjuvremenu pa da je postao toliko trazen?

A ovo je najsmesnije od svega.
Screenshot (30).png

Kikibgd

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.04.2007
Poena
38
Ja ne znam sto je ta Yuwabits toliko interesantan traker, dok nisu promenuli sajt i nacin logovanja sam imao tamo nalog ali od kako su ga promenuli kao i mnogi ne mogu da se ulogujem na isti.

Ali dok sam bio na starom sajtu ono je bio cemer i jad od trakera. Pa zato se pitam sta se promenulo u medjuvremenu pa da je postao toliko trazen?

A ovo je najsmesnije od svega.
Pogledajte prilog 302938
treba mi domaci torrent tracker, cuo sam od druga za ova dva. nemam bas informacija kakvi su.

BobRock9x

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.01.2021
Poena
28
Ako hoces ja ti mogu ponuditi EUC domaci traker, ako zelis da probas poslaji mi u DM email na koji da ti posaljem pozivnicu.

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
Jel neko na Nebulance-u, valja li cemu? Ima svoj invite thread na FL i GGn, ali ne bih aplicirao ako je bezveze. Jurim neku pristojnu alternativu za BTN. Vec sam na TV-Vaultu, ali tu nema novijih serija, a jedino jos znam za MTV koji je valjda propao nakon migracije sajta i ostao bez sadrzaja.

sdejan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
14.10.2007
Poena
18
Trenutno je Nebulance jedina alternativa za BTN što se tiče trekera sa samo serijama i nije loš za novije stvari mada nisam nešto na njemu ni tražio starije naslove.
Inače ja za serije pored nebulance koristim i BHD, FL i HDB.

hurakura

Flash Drive
Učlanjen(a)
18.09.2012
Poena
28
trazim pozivnicu za crnu berzu. zauzvrat nudim invite za ptp, btn, emp, hdb ili sta drugo zelite PS4, XBOX...

_aKi_

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.09.2005
Poena
6
EUC je slab u poredjenju sa CB sto se tice domaceg sadrzaja... Ne kontam sto kace strani sadrzaj i CB i EUC kad toga ima na svakom koraku al dobro...

Vrh Dno