Razmena pozivnica za torrent trackere

Dr Dragan

Flash Drive
Učlanjen(a)
11.06.2019
Poena
8
Imam par pozivnica za TorrentLeech, IP torrents, Yuwabits, Eliteunitedcrew pa pišite ako nekome znači.
Planiram da ovih dana okačim par torrenata na TV-vault pa ću nadam se i tamo steći pravo za pozivanje.

P.S. Da li ima neko bafera na RED-u da mi pomogne da napravim nešto uploada. Okačio sam desetak albuma Divljih Jagoda u FLAC (100% log) pa ako želite i možete, svucite :)
Hvala :)
Moze li pozivnica za Yuwabits?

nebojsava

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
28.03.2014
Poena
18
Momci , mnogo Vam hvala na poklon poenima . I previše je Crna berza dobar torrent tracker da bi sebi ubuduće dozvolio loš ratio .

Miki_

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
25.02.2017
Poena
18
Ako neko ima i hoce da mi posalje pozivnicu na crnoj berzi.
Hvala.

acoinsta10

Flash Drive
Učlanjen(a)
22.03.2021
Poena
1
Imam par pozivnica za TorrentLeech, IP torrents, Yuwabits, Eliteunitedcrew pa pišite ako nekome znači.
Planiram da ovih dana okačim par torrenata na TV-vault pa ću nadam se i tamo steći pravo za pozivanje.

P.S. Da li ima neko bafera na RED-u da mi pomogne da napravim nešto uploada. Okačio sam desetak albuma Divljih Jagoda u FLAC (100% log) pa ako želite i možete, svucite :)
Jel moze pozivnica za Yuwabits ako nije problem?
Hvala

bandovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2002
Poena
18
Nažalost, imao sam samo jednu za taj treker i već sam je prosledio. Nisam skidao mnogo sa tog trekera pa generisanje seed bonusa poena ide kilavo. Kontam da će se nakupiti za sledeću pozivnicu za 6 meseci. Verujem da će ti se javiti već neko ko ima na raspolaganju.

papaja

Flash Drive
Učlanjen(a)
09.03.2021
Poena
3

Može li pozivnica za Eliteunitedcrew,
Hvala unapred.

mariofk

Flash Drive
Učlanjen(a)
23.03.2021
Poena
1
Pozdrav ima li itko pozivnicu za Bibliotik ili bilo koji drugi tracker koji je dobar za ebooks(član sam 2 trackera)

jastrebb

Flash Drive
Učlanjen(a)
23.03.2021
Poena
1
Ako moze neko da mi kaze na kom trackeru privatnom ima cela serija Gorki plodovi ili da mi neko posalje magnet link u PM i ako neko ima pozivnicu za CRNU berzu, davno sam je koristio pun hard vrhunskih filmova (dokumentaraca najkvalitetnijih) i kada je pukao hard nisam vise ni koristio, ratio bio TOP

Peki777

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.01.2021
Poena
3

Ako može i meni pozivnica za IP torrents i Yuwabits,
hvala unapred :)

BobRock9x

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.01.2021
Poena
28
Ako može i meni pozivnica za IP torrents i Yuwabits,
hvala unapred :)
Moze li pozivnica za Yuwabits?
Nažalost, imao sam samo jednu za taj treker i već sam je prosledio. Nisam skidao mnogo sa tog trekera pa generisanje seed bonusa poena ide kilavo. Kontam da će se nakupiti za sledeću pozivnicu za 6 meseci. Verujem da će ti se javiti već neko ko ima na raspolaganju.

mathenigma

Flash Drive
Učlanjen(a)
25.03.2021
Poena
1
Da li iko moze da mi pomogne sa pozivnicom za Crnuberzu ili Yubraca.

Vucem filomve/serije za oca koji je profi vozac, a ponestalo mi je nekih realnih opcija.
Bio bih do neba zahvalan, a ratio odrzavam obecavam.

Vrh Dno