Razmena pozivnica za torrent trackere

cvijicj

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poena
18
Wow BeyondHD dobija ozbiljno pojacanje.

BeyondHD Welcomes New Internal Groups​

renderTimingPixel.png

As many in the BeyondHD community are aware, a private tracker with a reputation for high quality encodes and remuxes has unfortunately had to close their doors after nearly 12 years of providing a great place to call home for several highly skilled encoders and remuxers.
Awesome-HD (AHD) was an important part of the private tracker eco system because of its internals. With its closure, there was great hopes within the community that their encoders/remuxers would remain active and find a new home so that they could continue their work.
It's with this being said, BeyondHD would like to welcome several new internal groups into our small but active community:
BMF
decibeL
D-Z0N3
HiFi
NCmt
TDD
You can expect the same level of quality their internals have always been known for with no changes to their specific standards.
There will be no change to BeyondHD's current internals either. All groups, new and the old, will continue to focus on what they do best.
There will be some small rule changes to accommodate a few group standards, but nothing overwhelming.
At the end of the day, all members will benefit from a wider selection of quality encodes and remuxes.
Let's all give them a warm welcome!
BeyondHD

Markomaniax

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.06.2008
Poena
38
beskorisna , posto se sada sve svodi na upload ratio , koji se kupuje zbog mesecnog odrzavanja servera.

andrejbc

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.01.2013
Poena
18
1xHDBits - ako ima nekog ko je bio na AHD a nije nasao zamenu
3xFL - ako ti nije dovoljan IPT ili RT

PM jedino ako planiras da koristis nalog

smiljo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
28.07.2011
Poena
18
Uh ja bih se prijavio za HDbits, ali ne smem. Prošli put sam dobio pozivnicu, ali iz nekog razloga mi IP bio na blacklisti i odma su ukinuli pozivnicu (a to je klasičan IP za Srbiju). Ako budeš nekome davao pozivnicu obavezno proveri IP, čisto da ne propadne pozivnica. Na spamhaus org, mi je admin HDbitsa proverio da IP nije dobar.

Edit: Sad sam proverio, nije mi IP na blacklisti tako da se prijavljujem za pozivnicu, ako nije neko pre mene.

Poslednja izmena:

paradizo

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poena
48
Uh ja bih se prijavio za HDbits, ali ne smem. Prošli put sam dobio pozivnicu, ali iz nekog razloga mi IP bio na blacklisti i odma su ukinuli pozivnicu (a to je klasičan IP za Srbiju). Ako budeš nekome davao pozivnicu obavezno proveri IP, čisto da ne propadne pozivnica. Na spamhaus org, mi je admin HDbitsa proverio da IP nije dobar.

Edit: Sad sam proverio, nije mi IP na blacklisti tako da se prijavljujem za pozivnicu, ako nije neko pre mene.
Ne propada pozivnica,nemoj da se sekiraš,vrati se vlasniku.Uvek se ima četiri.

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
Posle duzeg vremena krenuo recruitment za PTP, na iTS trackeru. Imam nalog tamo, ali nazalost nisam dovoljno jaka klasa da bih konkurisao...

Ali eto, mozda neko jeste, pa iskoristite dok se moze :)

Gulftown

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poena
48
Ti jaki trackeri su medjusbno povezani, tj. na forumu ima tema o pozivnicama. Ja sam na par tako upao.

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
Videh, ali kasno sam primetio i javio se momku, verovatno je vec poslao nekome.

bandovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2002
Poena
18
Posle duzeg vremena krenuo recruitment za PTP, na iTS trackeru. Imam nalog tamo, ali nazalost nisam dovoljno jaka klasa da bih konkurisao...

Ali eto, mozda neko jeste, pa iskoristite dok se moze :)
Ako ne želiš javno da pišeš, da li bi bar u privatnoj poruci podelio koji su zahtevi, odnosno šta je potrebno ispuniti za klasu na iTS-u koja može da aplicira?

A zasto ne probas preko HDBits? Mislim da i tamo ima recruitment.
Ja jedino nađoh temu ptp na "đubrištu" foruma.

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
Ako ne želiš javno da pišeš, da li bi bar u privatnoj poruci podelio koji su zahtevi, odnosno šta je potrebno ispuniti za klasu na iTS-u koja može da aplicira?

Mislim da se trazi da je account star bar godinu dana + minimum 2500 downloada.

Prošli put sam dobio pozivnicu, ali iz nekog razloga mi IP bio na blacklisti i odma su ukinuli pozivnicu (a to je klasičan IP za Srbiju).

Ovo se i meni dogodilo. Tj. pisalo mi otprilike "Risky IP, country not determined".

Ima li neko mozda ideju sta je problem i kako se moze resiti? Klasican srpski kucni IP, nikada mi se nista slicno nije desilo...

bandovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2002
Poena
18
2500 downloada ili 2500 snatcheva? Nije isto jer ako si aktivan kao uploader na trekeru, svaki download torrenta koji si ti okačio se tebi takođe broji kao snatch pa onda koliko god ta brojka delovala nedostižno, možda i nije toliko teško dostići ako već imaš "staža" pa da ti ta stavka ne predstavlja problem. Doduše u svim regruterskim temama koje sam video o tom trekeru se navodi da je za opstanak na sajtu neophodno poznavanje ili enkodovanja bluray filmova ili ripovanja audio diskova u flac... Prosto za napredovanje nije dovoljno da se samo pridržavaš pravila i da skidaš i seeduješ sadržaj koji drugi članovi kače.

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
U pravu si, lose sam se izrazio, 2500 snatcheva. Nije nedostizno, ali nije ni naivno. Za opstanak na sajtu jeste dovoljno pridrzavanje pravila i sidovanje, ali za napredak u klase koje imaju pristup invite delu foruma valja uploadovati i biti strpljiv...

Urosito

Flash Drive
Učlanjen(a)
10.09.2013
Poena
8
Inace, sto se tice HDB-a, zeleo bih da upozorim ljude da budu oprezni kad nude/traze pozivnice. Tracker ima nekakvog automatskog bota koji pri registraciji ponistava invite ako detektuje IP adresu kao rizicnu. Invite bi trebalo da bude vracen vlasniku, ali se desava i da ga ne vrate, bar mi tako rece juce covek koji je nekada bio deo staff-a. Ja sam juce imao nestvarnu srecu da mi se u istom danu ponude dva sjajna momka sa HDB inviteom, ali na kraju zbog problematicnog IP-a nisam uspeo da se registrujem. A zasto je problematican pojma nemam, tipican srpski IP, VPN ne koristim, nikada nigde nisam bio banovan niti imao slican problem... Ko ce ga znati, navodno neke internet provajdere detektuje kao sumnjive. Ja koristim supernovin (ex radijus vektor) dinamicki IP, pa eto da znate da to moze izazvati neku problematiku tamo. Zato je najbolje pre slanja invite-a proveriti sa staffom da li ce IP biti odobren, da se ne bi rizikovalo sa propadanjem invite-a...

Sorry zbog duplog posta, isteklo mi vreme za edit.

Gulftown

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poena
48
Rigorozni su verovatno. Ja sam isto na Supernovi i verujem da bih i ja imao problem da već nemam account.

a c a

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poena
63
U pravu si, lose sam se izrazio, 2500 snatcheva. Nije nedostizno, ali nije ni naivno. Za opstanak na sajtu jeste dovoljno pridrzavanje pravila i sidovanje, ali za napredak u klase koje imaju pristup invite delu foruma valja uploadovati i biti strpljiv...
Za veliki broj snatcheva koristite rss feed, definišite šta da skida i spremite prostor

bandovic

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.05.2002
Poena
18
Pisao sam ovde kako još jednostavnije od rss-a doći do velikog broja snečeva za kratko vreme, naravno na trekerima koji imaju ovu funkcionalnost.

Vrh Dno