Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

potrebno jos jedno 10tak hiljada usdt na binance. U Beogradu ili mozda i dogovor za van Bgd. Dajte ponude i mogu i manji iznosi naravno. Tako je i kupovano do sada. Nije hitno da mora bas odmah. Pa ce biti aktuelno dok poznanik ne potrosi budzet za kripto :)
 
Jel moze preporuka u PM jel ima neko u NS da mogu da mu prodam kripto za kes bez provizije?
Nisam dugo prodavao a od kada kolega "Zmaj" vise nije sa nama krastavac...
 
Jel moze preporuka u PM jel ima neko u NS da mogu da mu prodam kripto za kes bez provizije?
Nisam dugo prodavao a od kada kolega "Zmaj" vise nije sa nama krastavac...
U kom smislu nije sa nama, mislim jel ziv jbt?
 
Neka me neko ispravi ako sam pogresio ali da, cini mi se i da je bila tema ovde na forumu a cuo sam i iz drugih izvora, mislim da je covid bio u pitanju.
 
Nazalost da…
 
Pohvala za clana "Jorgovan"
 
Prodajem 1700 USDT (moze i na manje delove) Beograd, centar, USCE. Moze i na manje delove.
 
Drugar prodaje manju količinu USDT, samo lično u NS
Dogovor na PM
 
Rasprodao sam sav kripto članovima foruma. Ostalo mi je još 24.5$ USDT pre nego da obrišem Binamce. Neka dobra duša da istrgujemo ovu siću preko računa?
 
Prodajem 2600 USD, moze i na manje delove, Binance ili bilo koja druga mreza. Beograd, centar.
Normalno, bez provizije.
 
kupujem U Beogradu za drugara potrebno nekoliko hiljada usdt (bitcoin ili usdt)... Moze od jedne ili od više osoba. Idealno i prednost ako neko daje neki rabat za ovo za moje cimanje :)

Ostavite mi količinu , uslove i kontakt . Treba negde tokom sledeće nedelje. Nije hitno da mora baš odmah

I dalje aktuelno, tj treba jos (Beograd moze jedino za licno). Kupovina moze i manje kolicine
 
Zaboravio da dodam..uzima se binance. Pa može svaka kombinacija tj verzija kripto/fiata koja može na binance.
 
Imam trenutno neku siću od 412.82 RVN pa ako je neko voljan da se trampi za 12.5 USDT ili 0.124 LTC nek mi se javi na PM. Kraken ne prima RVN, a na Binance mi se ne šalju skrenirana dokumenta zbog ove siće.
 
Prodajem 10000 USDT bez provizije
 
Nazad
Vrh Dno