Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

Kupujem teter za 7k eu, kraljevo i okolina bi najviše odgovaralo. Bez %
 
kupujem 1500 USDT-a veceras ili sutra u toku dana Vozdovac Brace Jerkovic bez provizije
 
Kupujem 1500 USDT bez provizije Beograd, Rakovica ili okolina , moze NBG
 
Kupujem stable (usdt/busd itd), binance, u vrednosti do 2k evra...
Novi Beograd,
 
Prodajem 700$ USDT/BUSD bez provizije. Lično ili uplata na račun. Niš
Može i manje sume 100-200 itd.
 
Prodajem 2k usdt bez provizije, Novi Beograd
 
Prodajem USDT 900$ moze uplata na racun ili NS
 
Ostalo jos ~500$ samo ceo iznos molim
 
Kupujem 1100 busd/usdt bez provizije, Binance, plaćanje u rsd. Lično Niš. Mogućnost onlajn dogovora za proverene članove. Može i na manje iznose.
 
Jok aktuelno 500$ usdt prodaja (trc) NS ili na racun, poz
 
kupujem U Beogradu za drugara potrebno nekoliko hiljada usdt (bitcoin ili usdt)... Moze od jedne ili od više osoba. Idealno i prednost ako neko daje neki rabat za ovo za moje cimanje :)

Ostavite mi količinu , uslove i kontakt . Treba negde tokom sledeće nedelje. Nije hitno da mora baš odmah
 
Kupio bi btc za 3000€ bez provizije. Posaljite mi iznos koji bi prodali za te pare
 
kupujem U Beogradu za drugara potrebno nekoliko hiljada usdt (bitcoin ili usdt)... Moze od jedne ili od više osoba. Idealno i prednost ako neko daje neki rabat za ovo za moje cimanje :)

Ostavite mi količinu , uslove i kontakt . Treba negde tokom sledeće nedelje. Nije hitno da mora baš odmah

potrebno i dalje. Na Binance da ide kripto. Bez provizije ili idealno uz neki rabat :)
 
Prodajem 0.25 BTCa bez provizije, u komadu :). Iskljucivo licno nalazenje u NSu. Kontakt preko poruka za pocetak.
 
30000 usdt prodajem. bez provizije
 
Prodajem do 5000USDT ili valute po želji sa Binance. Niš lično, ostatak zemlje preko računa. Bez provizije.
 
Nazad
Vrh Dno