Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

Kupujem 2600 USDT,licno i bez provizije.Zemun po mogucnosti
 
Prodajem 1000 BUSD Novi Sad bez provizije licno moze i manje kolicine
 
1. Kada ja prodam USDT f2f, to znači da sam uštedeo 15% poreza + nekoliko % provizije banke i menjačnice.
2. Kada kupim USDT to znači da sam uštedeo nekoliko % provizije banke i menjačnice, a odričem se mogućnosti oslobađanja poreza

Pa onda bi bilo logično da imam računa da u slučaju 1. poklonim kupcu bar tih nekoliko % provizije (na njegovu stranu).

Da li dobro razmišljam ? Demantujte me ako grešim.
 
1. Kada ja prodam USDT f2f, to znači da sam uštedeo 15% poreza + nekoliko % provizije banke i menjačnice.
2. Kada kupim USDT to znači da sam uštedeo nekoliko % provizije banke i menjačnice, a odričem se mogućnosti oslobađanja poreza

Pa onda bi bilo logično da imam računa da u slučaju 1. poklonim kupcu bar tih nekoliko % provizije (na njegovu stranu).

Da li dobro razmišljam ? Demantujte me ako grešim.
Nije samo dobro razmišljanje nego i normalno čak, ali nema to veze kod nas na balkanu pohlepa vlada ljudima. Npr: čovek kupi nešto novo za 100€ i za godinu dana hoće da preproda za 120€ a ne vredi toliko više i naravno korišćena roba - pohlepa opet.

Isto ovo važi i za sve ostalo.
 
1. Kada ja prodam USDT f2f, to znači da sam uštedeo 15% poreza + nekoliko % provizije banke i menjačnice.
2. Kada kupim USDT to znači da sam uštedeo nekoliko % provizije banke i menjačnice, a odričem se mogućnosti oslobađanja poreza

Pa onda bi bilo logično da imam računa da u slučaju 1. poklonim kupcu bar tih nekoliko % provizije (na njegovu stranu).

Da li dobro razmišljam ? Demantujte me ako grešim.
ne da je loginocno nego da im se javno zahvalimo 😅
skini npr 20-30k preko banke ... vreme , papirologija, veci procenat...
 
E pa onda, ako je to tako, evo ja bih kupio nekoliko hiljada USDT-a , ali uz proviziju od 5% na račun prodavca.
Znači kupiću 100 USDT za 95$. Kome odgovara neka se javi. Lično u Novom Sadu ili dinarski preko računa.
 
Prodao bih DOGE (mogu da promenim u nesto drugo) u vrednosti od 500 evra, trenutno mi je to na nicehash. BG licno, castim kafu i sta jos treba :D
 
Kupujem 2500USDT za 2500EUR, ukoliko je neko zainteresovan DM. Novi Beograd, Zemun. Licno posle 18h svaki dan.
 
Kad kažem šta još treba, mislim na proviziju koliku treba 🙂
 
Evo prebačeno na binance, 540 usdt ako je neko zainteresovan.
 
Prodajem 425 usdt za 425 eur, Beograd ako je neko zainteresovan nek salje poruke u DM.
 
Kupujem usdt/busd u crnoj gori , Pg.

DM za kolicine koje imate
 
Ukoliko neko prodaje, nek se javi, kupujem do 1000 USDT-a.

NS ili uplata na racun.
 
Menjam grafičku karticu staru oko 10 meseci bez pisane garanacije ( ali ima neku preko posrednika) RTX 3060 12GB OC za 340 USDT, zainteresovani neka se jave u PP. Beograd
 
Menjam grafičku karticu staru oko 10 meseci bez pisane garanacije ( ali ima neku preko posrednika) RTX 3060 12GB OC za 340 USDT, zainteresovani neka se jave u PP. Beograd
Otisla preko KP za 15 min al za eure :cautious:
 
Nazad
Vrh Dno