Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

Prodajem 1386usdt, moze licno nalazenje u Beogradu, a moze i preko uplate na racun. Bez provizije
 
Budite svi jako oprezni, pojavio se fake USDT erc20 token na nasem podrucju. Pojavi se na novčaniku, a kada ide razmjena na burzu vrijednost mu je "nula". Ne može se provaliti osim na etherscan i na burzi.

Fake tether contract address:
- https://etherscan.io/token/0xc97646077d71f7ed82a99a4a0f702f5b26b47d50

Real tether contract address:
- https://etherscan.io/token/0xdac17f958d2ee523a2206206994597c13d831ec7

🔥 Razliku mozete primjetiti:
1. Po contract adresi na tx id
2. Cijena fake usdt je 0 usd na etherscan
3. Na etherscan fake usdt nema logo ni sluzbene linkove
4. Po broju holdera jer pravi tether ima 4.5m holdera, a fake 239.
5. Po broju transakcija jer pravi tether ima 144m tx, a fake 389.

⚠️ Provjerite uvijek tx id na blockchain exploreru da li ste primili pravi token i tocan iznos. To je najjednostavniji i ispravni nacin za provjeru

Slika txid fake tethera. Nema logo, ne pise mu vrijednost u zagradama kao kod pravog tx id, drugacija contract adresa.
 
Pozdrav, nov sam u ovome, kupio bih 100 usdt da vidim kako sve funkcioniše...
 
Prodajem 700 USDT ( TRC20 ) ili BUSD - za 700$ ( bez provizije ). Niš
Lično, T.R. Postnet itd.
 
Prodajem 3330 USDT-a TRC20 (Tron) ili BEP20 (BNB) bez provizije Beograd Brace Jerkovic
 
sve preporuke za clana "Scorpyy" sve reseno u 2 poruke
 
Imam nekih 865 evra na cexu koje ne mogu da prebacim na mastercard pa bih prodao licno u Beogradu ili Loznici, ili uplatom na racun
 
Prodajem 100usdt bez provizije, trc20. Može preko uplate na tekući račun.
 
Prodajem 1841usdt bez provizije. Licno u Beogradu ili uplata preko racuna.
 
Prodajem 295 USDT-a (bez provizije), preko BSC mreze (Binance smart chain)

Moze bilo koje mesto i uplata na racun. 34.500 din.
 
Prodajem 2300 USDT/BUSD, na Binance menjacnici mi je, tako da moze s accounta na account ili na kom god layeru vama odgovara. Beograd, Zvezdara, Centar, itd, bez provizije naravno.
 
Prodajem 13300 USDT/USDC po izboru, tron, erc20...samo lično, NBG. Bez provizije.
 
Ovo ce zvucati k’o najgori trejd ikad. Ili prosjacenje.

Je l bi neko mogao da mi kupi 5 wlkn (walken) tokena ako ima nalog na gate.io ili slicnoj berzi ili ako je vican sa dex (pa da mi prebaci na wallet)?
0.078centi je cena, dajem 0.40$ u BCH ili cemu god pogodnom 🤣

Ili ako nece 0.40$ onda cu da ga blagosiljam i da mu prokunem da mu bitkoin skoci preko 100k, kao prvi pravi kripto prosjak 🤣
 
Prodajem 100usdt bez provizije, trc20. Uplata preko računa.
 
Imam oko 2100 BUSD na Binancu hteo bih da im nadjem novi dom :)
Novi Sad
 
kupujem 200-250 USDT-a ili BUSD-a bez provizije, uplata na tekuci
 
Oko 2500 BUSD/USDT na prodaju, na Binanceu su (mada moze bilo koji layer), pa bih im, kako kaze jedan od kolega iznad mene, nasao novi dom.
Zvezdara i okolina, ali moze i centar/USCE deo BG-a.
 
2050 USDT/USDC na prodaju. Novi Beograd. Bez provizije :)
 
Pozdrav svima, da li mozda ima nekoga da mi prebaci 0.3 ETH? Naravno placam po kursu :)
 
Oko 2500 BUSD/USDT na prodaju, na Binanceu su (mada moze bilo koji layer), pa bih im, kako kaze jedan od kolega iznad mene, nasao novi dom.
Zvezdara i okolina, ali moze i centar/USCE deo BG-a.
velika preporuka za clana, sve po dogovoru
 
Nazad
Vrh Dno