Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

Pozdrav, prvi put sam ovde. Moze li mi neko objasniti kako se vrsi ova kupovina/prodaja?? Jel se uzivo nadju ljudi, jedan drugom posalje kripto, drugi da kesh ili kako? Sori ako je vec bilo pitano
Evo šta je @Scorpyy napisao, nema dalje ;)
 
Evo šta je @Scorpyy napisao, nema dalje ;)
Hvala za taj post, sve mi je jasno sad.
Imam još jedno pitanje...
Nikad nisam trejdao p2p, a želim.
Imam wallet na eth mainnetu na kome mi stoji samo USDT, te bi voleo da kupim od nekog za keš dovoljno ETHa (recimo nekih 100-150$) da mogu da uradim išta sa tim USDTem. Da li takav trejd uopšte bio moguć? To pitam jer znam da su fees na eth mainnetu dosta skuplje i da ljudi pretežno koriste recimo TRC kad trejdaju, ali ako bi neko pristao na ovaj trejd sa mnom sav fee od trejda bi pao na mene, jer mi samo treba dovoljno ETHa da mogu da pomerim taj usdt.
 
Na prodaju Mercedes c klase od moje rodjake plaćanje u kripto.. Znam da nije keš ali mozda nekoga zanima.. Bez provizije


Devojka hoće da uloži u kripto
 
Na prodaju Mercedes c klase od moje rodjake plaćanje u kripto.. Znam da nije keš ali mozda nekoga zanima.. Bez provizije


Devojka hoće da uloži u kripto
Da je automatik možda bi se već danas rukovali 😆😝
 
Ako neko nije u fazonu Mercedesa, već je više za "narodni auto" :D prodaje drugar Golf 5, takođe može kripto.

Izvinjavam se moderatorima ako nije dozvoljeno postavljanje ovakvog tipa razmene na ovoj temi.
 
Ako neko nije u fazonu Mercedesa, već je više za "narodni auto" :D prodaje drugar Golf 5, takođe može kripto.

Izvinjavam se moderatorima ako nije dozvoljeno postavljanje ovakvog tipa razmene na ovoj temi.
Nisam siguran, ali mislim da ima smisla i to. To je isto neka razmena kripta. Nije za keš, nego za robu, neka vrsta trampe.
Neka reaguje moderator, ali ako je skupa roba u pitanju kao auto ili nekretnina, ja podržavam. Za neke sitnice bi bilo bez veze.
 
Brat (nije registrovan ovde) prodaje 145 USDT-a, bez provizije, na TRC-20 mrezi. Preko mene.
Moze uplata na racun ~ 15.400 din.
 
Prodajem Dash do nekih 500€ u fiat protivvrednosti. Nije problem da pokrijem troškove razmene, ako želite odmah posle da ga prebacujete u neku drugu valutu.
Može uplata dinara na račun.
Za nalaženje uživo, Beograd, preferiram Banovo Brdo.
 
Prodajem Dash do nekih 500€ u fiat protivvrednosti. Nije problem da pokrijem troškove razmene, ako želite odmah posle da ga prebacujete u neku drugu valutu.
Može uplata dinara na račun.
Za nalaženje uživo, Beograd, preferiram Banovo Brdo.
Prodato :)
 
prodajem usdt u vrednosti od 5000 eur bez provizije...064-46-79-600
licno, bilo gde u bg
 
Prodajem kripto (ETH i tokeni na eth mrezi) u proizvoljnoj kolicini, Novi Sad.
 
Prodajem 400 USDT-a (na TRC-20 mrezi)
bez provizije

Moze bilo koje mesto - uplata na racun.
 
prodajem(od petka prvog aprila(nije sala :D )) oko 6500 USDT-a bez provizije(BEP20 ili TRC20 mreza idealno), Beograd Brace Jerkovic
 
Prodajem 500 do 700 usdt, moze Tc Usce , Tc Big i Tc Galerija po dogovoru.
 
Prodajem 1000USDT (ili valuta po izbori sa Binance), Niš (ako smo saradjivali ili se znamo može i preko računa), bez provizije. PM za kontakt.
 
Prodajem USDT u vrednosti od 2000€, bez provizije, lično, Beograd
 
Nazad
Vrh Dno