Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

Prodajem 200 usdt, provizija kako odgovara kupcu. Šaljem prvi samo proverenim članovima, ovako f2f Bg.
 
Poslednja izmena:
Kupujem 1100 USDT bez provizije po srednjem kursu USD.
Imam vec uspesnih razmena.
Novi Beograd.
 
Prodajem USDT u vrednosti 1000€. BEograd. Bez provizije.
 
Jos uvek prodajem kripto u iznosu oko 3000$, Novi Sad
 
Kupujem 1500-2000 USDT Beograd, bez provizije
 
Kupujem kripto u vrednosti od 1.000 USD, proverenim članovima šaljem uplatu na račun
 
Pozdrav,

Da li mozete da mi pojasnite (pocetnik sam) kako se valute razmenjuju preko clanova? Ja sam nalog otvorio konkretno na Binance menjacnici.

Hvala
 
Na prvoj strani ti je sve objasnjeno.
 
Najjaci su ovi likovi koji su kao usli u pricu a traze da im se sve nacrta miiislim ono.

Otvorio nalog :)


Sory za off bilo je jace od mene






Pozdrav,

Da li mozete da mi pojasnite (pocetnik sam) kako se valute razmenjuju preko clanova? Ja sam nalog otvorio konkretno na Binance menjacnici.

Hvala
 
Najjaci su ovi likovi koji su kao usli u pricu a traze da im se sve nacrta miiislim ono.

Otvorio nalog :)


Sory za off bilo je jace od mene

Prvo hvala na informacijama.

Drugo, nisam kao usao, nigde nikad ne ulazim kao.

Trece, nisam nigde napisao da mi se nacrta nesto, vec u recenici ili dve pojasni, moglo je i u dm.

Cetvrto, procitao sam gomilu stvari na ovu temu ovde na forumu u drugim sekcijama, ali su neke informacije toliko strare da su neupotrebljive, a ovde je naprvoj strani svadjanje i prepirka oko toga da li ce neko nekog prevariti, sto me zaista ne interesuje da citam, na deugoj strani gde se nastavlja prepirka sam odlucio da preskocim i pitam.

I poslednje ali ne i manje bitno, meni nikad nije tesko da nekom nesto napisem i pomognem ako mogu i imam vremena, pa sam naivan da takvih ima jos…

Ljudski savet: ako nemas sta pametno da kzes, nemoj ni govoriti.
 
Kupujem 460 USDT-a za 400 EUR, TRC-20 mreža, Beograd, Zvezdara, TC Beo.
 
Prodajem 6-7k USDC, bez provizije. Novi Sad. Kontakt PM.
 
Kupio bih kripto u vrednosti 1500 BUSD.
50 BUSD provizija.
Novi Sad, licna razmena.

Ako je neko zainteresovan, neka pise DM.
 
Prvo hvala na informacijama.

Drugo, nisam kao usao, nigde nikad ne ulazim kao.

Trece, nisam nigde napisao da mi se nacrta nesto, vec u recenici ili dve pojasni, moglo je i u dm.

Cetvrto, procitao sam gomilu stvari na ovu temu ovde na forumu u drugim sekcijama, ali su neke informacije toliko strare da su neupotrebljive, a ovde je naprvoj strani svadjanje i prepirka oko toga da li ce neko nekog prevariti, sto me zaista ne interesuje da citam, na deugoj strani gde se nastavlja prepirka sam odlucio da preskocim i pitam.

I poslednje ali ne i manje bitno, meni nikad nije tesko da nekom nesto napisem i pomognem ako mogu i imam vremena, pa sam naivan da takvih ima jos…

Ljudski savet: ako nemas sta pametno da kzes, nemoj ni govoriti.
Sve zavisi sta menjas. Najednostavnije ti je pretovris kripto u Usdt, usdt zamenis za novac, imas par clanova ovde koji kupuju usdt. Trade ide bas u najvise slucaja preko Binanca, ti ga imas vec, sa svg binanca prebacis njemu, metoda face to face je najbolja. Tako sam ja radio i prodao moj kripto. U sustini tako se trejda. nema nista komplikovano a ni prosto, na ovoj temi na stranici dva imas post od Scorpija kako on kupuje to jes trejda.... a sto se tice ovog paradoksa da neki ljudi umisle to sto otvore nalog na binance puste jednu grafiku da kopa i umisle da oni nesto znaju u odnosu koji tek ulaze to ti je normalno za nas narod i + daju sebi zapravo da vredjaju i drze lekcije kako se treba ponasati !
 
Kupujem 1700 u usdt, usdc, ili bilo kom stable coinu.
Novi Sad, dogovor za proviziju
 
Nazad
Vrh Dno