Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

Prodajem 2000 USDT, Beograd. Ko je clan telegram grupe "kripto bez provizije"(na logo-u te grupe se nalazi kasica prasica) moze me naci pri vrhu rejting liste, username @Veki84 .
 
Kupio bih 1.4 eth na binance, ili protivrednost usdt
Beograd licno ili preko racuna
 
Prodajem 5000 usdt bez provizije.
 
Prodajem 1000 usdt u Novom Sadu bez provizije
 
Prodajem BTC u vrijednosti 1000 EUR, može 2% ispod cijene. Beograd, centar.
 
Prodajem 0.2 BTCa, bez provizije. Po mogucnosti u komadu :). Novi Sad.
 
Prodajem 500 USDT/BUSD Niš. Bez provizije.
Može i manje sume. Lično ili online.
 
Pozdrav nov sam član pošto tražim na netu oko male razmene oko btc hteo bih da razmenim 21 eur za keš ,znači prosto ja btc meni keš ,znam da je suma mala ali niti koristim kripto a što da mi propadne pa ako želi neko ili se razume kako i šta , hvala
 
Imam oko 4000e od danas u btcu, prebacicu u tether malo kasnije pa bih razmenio za Evre, Beograd.
 
Kupio bih za 25.000din usdt-a ako neko ima na manje da proda. Sremska Mitrovica
 
Ako je na račun što ne odeš na D ?
Završiš to za par minuta.
Nisam ni znao da Binance ima P2P, tek sad vidim to. Localbitcoins je imao bas dosta prodavaca u Srbiji, mada i to su zatvorili. Ali na Binance nema nijedan prodavac iz Srbije, sve neki Rusi, tako je i na druge P2P sajtove.
 
Nisam ni znao da Binance ima P2P, tek sad vidim to. Localbitcoins je imao bas dosta prodavaca u Srbiji, mada i to su zatvorili. Ali na Binance nema nijedan prodavac iz Srbije, sve neki Rusi, tako je i na druge P2P sajtove.
Pa kakve to veze ima ako su Rusi ?
Pričaju srpski i uplaćuju na račun u domaćim bankama :)
Odradio sam to nekoliko puta, sve je bilo glatko i bez problema.
Ali birao sam verified ili kako se već to zove na Binanceu, da imaju onaj checkmark štikliran da su provereni, zadnji put sam to radio pre nekoliko meseci pa sam zaboravio ali u suštini samo verifikovane odaberi i nemaš brige, u svakom slučaju prvo oni tebi uplate pa tek onda ti pustiš usdt njima.

Edit: E da, ne znam na koji račun si mislio ali ja sam radio na dinarski. Možeš i valutu da biraš tamo pa ne znam kakve rezultate ti onda daje, ali za RSD ih je uvek bilo dosta, izmedju 10 i 20 njih sigurno.
 
Poslednja izmena:
Pa kakve to veze ima ako su Rusi ?
Pričaju srpski i uplaćuju na račun u domaćim bankama :)
Odradio sam to nekoliko puta, sve je bilo glatko i bez problema.
Ali birao sam verified ili kako se već to zove na Binanceu, da imaju onaj checkmark štikliran da su provereni, zadnji put sam to radio pre nekoliko meseci pa sam zaboravio ali u suštini samo verifikovane odaberi i nemaš brige, u svakom slučaju prvo oni tebi uplate pa tek onda ti pustiš usdt njima.

Edit: E da, ne znam na koji račun si mislio ali ja sam radio na dinarski. Možeš i valutu da biraš tamo pa ne znam kakve rezultate ti onda daje, ali za RSD ih je uvek bilo dosta, izmedju 10 i 20 njih sigurno.
Nemam problema sa Rusima, nikad nisam razmenu radio sa strancima koji salju na tekuci u Srpsku banku, pa mi je malo cudno. Ali probacu ovih dana.
 
Nemam problema sa Rusima, nikad nisam razmenu radio sa strancima koji salju na tekuci u Srpsku banku, pa mi je malo cudno. Ali probacu ovih dana.
Iskreno, primetio sam samo jednog Rusa, mislim da mu je "traderNS" username tamo, verifikovan je i imao je najveće limite (minimum i maximum RSD) , možda živi kod nas, ne znam, ili preko trećeg lica radi uplate iz inostranstva, u suštini meni nebitno, ali sve je brzo i gotovo za minut-dva, ti prethodno ubaciš svoje detalje vezano za račun i banku u Binance i kad započneš trade sa njim on sve to već ima i samo kaže "plaćeno", nema tu mnogo priče sa njim, u suštini to je to, radio sam nekih 5 trejdova sa njim i uvek je pošiljalac neko drugo ime i adresa :ROFLMAO:
Uglavnom njega odaberem.
Nije to ništa neobično, vidjao sam to i na paxful-u, kad recimo trejdujem uplatu na paypal, komuniciraš sa nekom Anom iz Praga, a kad ti stigne uplata vidiš da je novac poslao neko skroz drugo ime, liči kao da je sa ovih prostora a lokacija čukarička padina :D
 
Nazad
Vrh Dno