Šta je novo?

rasprava oko prava na TV prenose

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da nije izmišljotina
 
Ne samo da košarkaške kvalifikacije za SP idu jedino i isključivo na SK nego i SP za dve godine isto samo na Sport Klubu. Ne znam kako i gde će ići EP naredne jeseni. Ženska reprezentacija i košarka takođe. Dakle, posle gubitka silnih fudbalskih liga SK je uspeo da potpuno ''ukrade'' reprezentativni basket a naredne godine ponovo prenose i SP u odbojci u obe konkurencije, oni i samo oni.
 
A vama koji volite sport toliko "teško" da kupite samo njihov sportski paket kao da je to nešto mnogo strašno. Bez ikakve ugovorne obaveze samo prepaid dok traje prvenstvo za drugo ne morate.
Ljudi ulažu pare u distribuciju sadržaja i ne vidim tu ništa loše, i ovako danas ima gomila što box uređaja što tv-a koji podržavaju EON aplikaciju
 
A vama koji volite sport toliko "teško" da kupite samo njihov sportski paket kao da je to nešto mnogo strašno. Bez ikakve ugovorne obaveze samo prepaid dok traje prvenstvo za drugo ne morate.
Ljudi ulažu pare u distribuciju sadržaja i ne vidim tu ništa loše, i ovako danas ima gomila što box uređaja što tv-a koji podržavaju EON aplikaciju
nije tesko kupiti njihov paket - sportski
samo su extra bezobrazni - hoce da oni tebi skidaju pare sa racuna a ne da ti ispostave racun i da platis -ko da su oni banka
tako je bilo i za EP u fudbalu i nisam hteo da ga uzmem
sebi dozvoljavaju isuviše pa neka i propadnu briga me - ima stranih sportskih kanala pa ce moci da se gleda
 
nije tesko kupiti njihov paket - sportski
Ekstra je lako
samo su extra bezobrazni - hoce da oni tebi skidaju pare sa racuna a ne da ti ispostave racun i da platis -ko da su oni banka
Ja ne znam o čemu govorite, ako nemaš ugovor i ugovornu obavezu sa upisanim podacima već pripaid način plaćanja gde da ti ispostavi račun?
M3u liste ako si kupovao ili pakete kod Oriona prvo skinu pare sa kartice pa onda se aktivira paket što si platio.
tako je bilo i za EP u fudbalu i nisam hteo da ga uzmem
sebi dozvoljavaju isuviše pa neka i propadnu briga me -
Neće nikada propasti jer posluju odlično, jedino će ta tvoja zloba (da komšiji crkne krava) propasti.
ima stranih sportskih kanala pa ce moci da se gleda
Ima kod njih ti nije problem što ti unapred uzimaju pare?
 
Ekstra je lako

Ja ne znam o čemu govorite, ako nemaš ugovor i ugovornu obavezu sa upisanim podacima već pripaid način plaćanja gde da ti ispostavi račun?
M3u liste ako si kupovao ili pakete kod Oriona prvo skinu pare sa kartice pa onda se aktivira paket što si platio.

Neće nikada propasti jer posluju odlično, jedino će ta tvoja zloba (da komšiji crkne krava) propasti.

Ima kod njih ti nije problem što ti unapred uzimaju pare?
koliko ja znam ako cu pripejd ja platim a ne da mi oni skidaju sa racuna
moja zloba - super extra sam zloban prema sbb
da bih uzeo paket moraju da mi uzmu licne podatke i na kraju meseca da ispostave racun jedino koliko znam kod K...I se plaća unapred
ako sam ih pomešao sa nekim nek izvinu😂
ps strane programe gledam za Dž(y)
 
Da li neko zna šta od prava ima arena i do koje godine, a šta sport klub?
 
A vama koji volite sport toliko "teško" da kupite samo njihov sportski paket kao da je to nešto mnogo strašno.
"Strašno" je to što su džukački sve utakmice naše reprezentacije u fudbalu prenosili isključivo na Nova S koja nije u sportskom paketu, pa su gledaoci bili prinuđeni da uzimu i porodični paket zbog tog jednog kanala.
 
"Strašno" je to što su džukački sve utakmice naše reprezentacije u fudbalu prenosili isključivo na Nova S koja nije u sportskom paketu, pa su gledaoci bili prinuđeni da uzimu i porodični paket zbog tog jednog kanala.
Ja plaćam premium paket i briga me za vas koji sitničarite za ovaj ili onaj kanal.
Stvarno kao da košta milione evra pa da razumem da nemate, ali ovo sitničarenje nema opravdanja.
 
"Strašno" je to što su džukački sve utakmice naše reprezentacije u fudbalu prenosili isključivo na Nova S koja nije u sportskom paketu, pa su gledaoci bili prinuđeni da uzimu i porodični paket zbog tog jednog kanala.
O čemu ti pišeš tačno, privatnoj firmi koja je otkupila prava prenosa i gleda da zaradi na tome?
Džukački je što to nije otkupila nacionalna televizija koja ima zagarantovane prihode od obaveznih pretplatnika iako bi uz povlašćeni položaj taj trošak pokrili kroz marketing verovatno. Prioritet su neke druge stvari
 
Poslednja izmena:
"Strašno" je to što su džukački sve utakmice naše reprezentacije u fudbalu prenosili isključivo na Nova S koja nije u sportskom paketu, pa su gledaoci bili prinuđeni da uzimu i porodični paket zbog tog jednog kanala.
Ja tokom 6-7 meseci (koliko traje F1 sezona) plaćam Eon sport redovnih 799 din i bile su mi dostupne utakmice iz kvalifikacija (nisam gledao, ali brat jeste).
Ne znam da li oni dodaju Nova S samo kad je ta utakmica pa posle sklone iz liste kanala (vidim da je sad nema kad uđem). Sad da li su nešto menjali ili kako funkcioniše nisam previše obraćao pažnju jer to ne pratim, uglavnom je bilo dostupno da se gleda...
 
O čemu ti pišeš tačno, privatnoj firmi koja je otkupila prava prenosa i gleda da zaradi na tome?
Džukački je što to nije otkupila nacionalna televizija koja ima zagarantovane prihode od obaveznih pretplatnika iako bi uz povlašćeni položaj taj trošak pokrili kroz marketing verovatno. Prioritet su neke druge stvari
Evo sada je nacionalna tv otkupila prava prenosa i za SP i za EP u fudbalu tako da tu vasu privatnu firmu ne gledamo vise od avgusta sigurno
Basket NHL NFL Moto GP F1 moze se gledati i za dž preko drugih emitera
Stoji to da je ta nacionalna tv morala otkupiti sve utakmice nacionalnih selekcija , a i ona je samo po zvanju nacionalana , a politički vrlo obojena i lepo zaradjuje na svima nama
 
pozdrav,neki pricaju,jel tacna informacija da od sezone 2022-23 euroleague i eurocup u kosarci ce ici na areni sport,a samim tim i na rts ?
 
Ni zvanicno a ni nezvanicno nigde nisam ni video ni procitao takav info. Bilo je pre par meseci nekog lupanja na twiteru pa se mozda ljudi pecaju na to. Ali znajuci vlast kako se rasipa nasim parama da ugasi SK mozda i bude necega...
 
Trebalo bi da SK ima ugovor još godinu dana, odnosno da ima sigurno još tu sezonu 22/23.
 
pozdrav,neki pricaju,jel tacna informacija da od sezone 2022-23 euroleague i eurocup u kosarci ce ici na areni sport,a samim tim i na rts ?
Kakav crni RTS? Ako se to desi utrostručiće pretplatu a na kraju će naći izgovor da nemaju prava na prenose a iznos neće smanjiti. Bolje nek se drže češljanja baba.
 
Pa onog trenutka kada (ako) otkupi Arena prava na EL onda će vrlo verovatno mečevi srpskog ili srpskih klubova ići i na javnom servisu a moguće je da to bude od sezone 23/24.
 
Nema prenosa Lige Evrope i Lige konferencije na RTS-u?
Neverovatno!
Da li je moguće da mi sa SBB-a nećemo moći da gledamo finala evropskih kupova?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno